Yaparsın Aşkım'a Denizlili çiften damga!

Denizli 24 Ocak 2019 01:09
Videoyu Aç Yaparsın Aşkım'a Denizlili çiften damga!
A
a

Denizli'nin Tavas ilçesinde yaşayan Çallı Necdet - Çivrilli Cemile Avşar çifti Fox TV'de yayınlanan "Yaparsın Aşkım" yarışmasına damga vurdu.

Denizli'nin Tavas ilçesinde yaşayan Çallı Necdet - Çivrilli Cemile Avşar çifti Fox TV'de yayınlanan "Yaparsın Aşkım" yarışmasına damga vurdu.
 
FOX TV'de İlker Ayrık'ın sunduğu Yaparsın Aşkım heyecan dolu 103. bölümü ile Denizlilileri ekranları başına kilitledi. Kamudan emekli olduktan sonra piyanistlik yapan Nejdet Avşar eşi Cemile Avşar ile FOX TV'de İlker Ayrık'ın sunduğu Yaparsın Aşkım programına katıldı. Denizlili çift  büyük ödül olan arabayı kazanmak için kıyasıya rekabete girişti.
 
“Aşkımızın Meyvesi” adlı ilk oyunda Denizlili çiftler kasalardan aldıkları elmaları dudakları arasında sıkıştırarak karşılarındaki hazneye taşıyarak içine bıraktı. Ardından Denizlili Çift, “Çorapların Efendisi” adlı oyunu başarıyla gerçekleştirdi.  “Mıncık Mıncık” adlı oyunda da Denizlili yarışmacılar 13 akvaryumda bulunan malzemeleri dokunarak, yiyerek ve koklayarak bulmaya çalıştı.
 
“Ütü Tilt” adlı son oyunda ise üzerinde delikler bulunan ütü masasında Denizlili 3 bilyeyi iddia edilen sürede yan yana yerleştirdi. Programa renk katan ve birlikte Cemilem türküsü ile dans eden Avşar çifti finalde başarılı olarak büyük ödül olan arabayı kazandı. Program sonunda Çift memleketi Denizli'ye selam gönderdi.
 
(Denizli24Haber)
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.