Vatan'a ihanet edenler, kirli beyinler..

Denizli 8 Mart 2018 12:10
Videoyu Aç Vatan'a ihanet edenler, kirli beyinler..
A
a

Vatan'a ihanet edenler, kirli beyinler..

Vatan’ı sevmek, Vatan’ı savunmak, Vatan’a karşı sorumlu olmak sadece terör örgütleriyle mücadele etmek değil elbet. Vatan’a layık olmak için önce iyi insan olmalıyız. Sonra çevremize, doğaya saygılı olmalıyız.
Büyük Menderes Nehri’ndeki kirlilik haberleri facebook’a bile şikayet ediliyor, kaldırtılıyor, yani birileri rahatsız oluyor. Utanın...Hiç mi içiniz acımıyor?

Menderes’ten zehir akıyor. Bu kirlilik sadece kimyasal ve evsel atıkların kirliliği değildir. Beyinleriniz de kirli.  Rant düşkünü, aç gözlü, daha fazla para kazanma arzusundakilerin pırıl pırıl suları nasıl kirlettiğinin resmidir bu. Sadece su mu kirleniyor? Toprak, hava her yer kirleniyor. Büyük Menderes Nehri’nin kirlenmesine göz yumanlar, Vatan’a ihanet etmektedir.

Büyük Menderes’te canlıların öldüğünü, sudaki kirliliği hiçbir yetkili görmüyor mu? Görmez mi hiç. Vatan’a ihanet edilmesine göz yumanlar ve daha fazla para kazanma adına suyu, toprağı kirletenler Büyük Menderes yok olduğunda ne yapacaksınız? Siz başka temiz sular bulursunuz ama burada yaşayanlar Vatan'a ihaneti çok geç görmüş olacak..
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.