Vali Hasan Karahan Mahallelinin Sorunlarını Dinledi

Denizli 22 Mart 2018 14:48
Videoyu Aç Vali Hasan Karahan Mahallelinin Sorunlarını Dinledi
A
a

Denizli Valisi Hasan Karahan, Sarayköy ve Babadağ ilçelerini ziyaret edip, ilçeler hakkında bilgi alarak, Babadağ'da bulunan Hüseyin Avcı Hatıra Ormanı'ndaki fidan dikim törenine katıldı.

Denizli Valisi olarak görev yapan Hasan Karahan, Sarayköy ilçesini ve Babadağ ilçesini ziyaret etti. Söz konusu ilçelere muhtarlar toplantısı için giden Karahan, bazı incelemelerde gerçekleştirdi. Mahalle muhtarlarıyla toplantıda bir araya gelen Karahan, burada vatandaşların sorunlarını dinledi.

Karahan, ziyarette bulunduğu Babadağ ilçesinde muhtarlar ile buluşarak, toplantı çerçevesinde vatandaşların temsilcisi niteliğini taşıyan mahalle muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya topladı. Muhtarlar burada, Vali Karahan'a mahallelerde görülen sorunlardan bahsetti. Muhtarlar mahallelerde yaşanan sorunları, talepleri konu muhattabı Kurum Amirlerine ilerek, çözüm yolu arayışına girdi.

Gerçekleşen toplantının ardından Babadağ Kaymakamlığı'nı da ziyaret eden Karahan'a, Kaymakam Tevfik Kumbasar, Belediye Başkanı Selim Demirezen ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılama yapıldı. Hükümet Konağında, Kaymakam Kumbasar'dan ilçenin durumu hakkında ve kamu yatırımlarıyla alakalı bilgi alan Karahan, tüm bunların ardından ilçede bulunan okullara ziyaret gerçekleştirdi.

Hüseyin Avcı Hatıra Ormanı'na Ziyaret

Babadağ'a gerçekleştirdiği ziyaretten sonra Sarayköy ilçesini de ziyaret eden Vali Karahan, ilk olarak geçtiğimiz sene Kabaağaç ve Tekkeköy mahallesinde meydana gelen orman yangınının izlerinin silinebilmesi adına Orman Bölge Müdürlüğü'nce düzenlenen ve yangın esnasında görev şehidi olduğu bilinen Hüseyin Avcı'nın adı verilen Hüseyin Avcı Hatıra Ormanı'ndaki fidan dikim törenine katılım gösterdi.

Törenden sonra Karahan, Sarayköy ilçesinde bulunan mahallelerdeki sıkıntıları ve talepleri dinlemek, bu sıkıntılara çözüm yolları bulmak adına mahalle muhtarlarıyla toplantıya katıldı. Toplantıdan sonra Sarayköy Kaymakamlığı'na da giden Karahan, burada Kaymakam Fatih Akkaya'dan ilçenin genel durumu konusunda ve kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerini Sarayköy Belediyesi'nde sonlandıran Vali Karahan, burada Belediye Başkanı Özbaş ve belediye çalışanlarınca karşılandı. Karahan bu ziyaretinde ise Belediye Başkanı Özbaş'tan ilçede yapılan çalışmalarla alakalı bilgi aldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.