Tüfekle Öldürülen Çakıl İçin Denizli Barosu...

Denizli 2 Mayıs 2019 09:18
Videoyu Aç Tüfekle Öldürülen Çakıl İçin Denizli Barosu...
A
a

Denizli Barosu Çakıl İçin Düğmeye Bastı. Denizli’de tüfekle öldürülen Çakıl isimli köpek için Denizli Barosunun devreye girdiği ifade edildi.

Denili haberlerinin içinde ses getiren,Merkezefendi’ye bağlı Başkarcı mahallesinde yuvasının olduğu evin bahçesinden sokağa çıktıktan sonra yakın mesafeden tüfekle vurularak öldürülen Çakıl adındaki köpek için Denizli Barosu devreye girdi. Hayvan Hakları Komisyonundan yapılan açıklamaya göre  köpeği öldüren kişinin bulunması için, olay yerinde detaylı inceleme yapılacak.

Ne Olmuştu?

Alınan ilgiye göre olay Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Başkarcı mahallesinde 3 gün önce gerçekleşti. Bahçeden çıktığında sokakta yakın mesafeden tüfekle vurulan Çakıl isimli köpek yaralanmasının ardından eve dönmeye çalışırken sokak ortasında hayatını kaybetti. 

Köpeğin sahiplerini tanıyanların haber vermesinin ardından köpeğin yanına giden sahipleri yaşamını kaybettiğini görünce üzüntüden ne yapacaklarını şaşırdılar. Köpeğin sahiplerinden olan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi Halil Tekdemir, ise olayı duyar duymaz hemen Denizli'ye gelerek cani yada canilerin yakalanması için suç duyurusunda bulundu.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.