Termal İyi Gelir projesiyle turist sayısında patlama

Denizli 13 Nisan 2018 16:28
Videoyu Aç Termal İyi Gelir projesiyle turist sayısında patlama
A
a

Termal iyi Gelir projesiyle birlikte Denizli ve Pamukkale'de yaşanan turist sayısında artış herkesin yüzünü güldürdü.

Ülkemizin sayılı projeleri arasında gösterilen "Termal İyi Gelir" Denizli turizmini canlandırdı. Termal iyi Gelir projesi ile birlikte Denizli'ye gelen turist sayısı ülke genelinin çok çok üzerinde seyrederken bu büyük başarı turizmcilerinde şimdiden mutlu olmasına sebebiyet verdi.

Denizli ile birlikte Pamukkale'yi de tüm dünyaya tanıtmak adına önemli projeler arasında yer alan Termal iyi Gelir, 2016 senesinde DENTUROD ve Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin de desteğini arkasına aldı. Termal İyi Gelir projesine destek olanların bir araya geldikleri basın toplantısına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert, Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (DENTUROD) Başkanı Gazi Murat Şen, projenin reklam yüzü oyuncu model Özge Ulusoy da katıldı.

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen, "Desteklerinden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan'a teşekkürlerimi sunuyorum. Denizli ile birlikte Pamukkale'yi dünya turizmine bir kez daha kazandırdık." dedi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, "Denizli ilimiz turizm açısından oldukça zengin. Bizler bunun farkındayız. Sivil toplum kuruluşu olarak en güçlü maddi ve manevi desteği sağlamanın huzuru içerisindeyiz." ifadelerini kullandı.

Termal İyi Gelir

Reklam Yüzü Özge Ulusoy

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert de, Denizli'nin turizm değerlerine sahip çıkacaklarını belirterek farkındalık adına atılan bu adımın yararını en kısa zamanda göreceklerini dile getirdi. Termal İyi Gelir projesinin reklam yüzü oyuncu model Özge Ulusoy her zaman Denizli'ye mutlaka geldiğini ve bu kenti çok sevdiğini belirterek böylesine önemli bir projede yer almaktan dolayı keyifli olduğunu öne sürdü.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da, "Başka Pamukkale yok. Burada 19 antik kent yer alıyor. Termal sağlık adına atılan bu projede bir kez Denizli ve Pamukkale'nin tanıtımını yapmış oluyoruz. Ayrıca katkılarından dolayı Sayın Bakanımız Nihat Zeybekci'ye de teşekkür ediyorum. Bu projede emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Termal iyi Gelir olarak güzel de bir isim koyduk." şeklinde konuştu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.