Survivor bayram sofrası ödül oyununu kim kazandı 15 Haziran

Magazin 15 Haziran 2018 13:58
Videoyu Aç Survivor bayram sofrası ödül oyununu kim kazandı 15 Haziran
A
a

Survivor'da 99. bölümde 15 Haziran akşamında yarışmacılar arasında bayram sofrası ödül oyunu için büyük bir rekabet yaşanacak. Survivor New York ödülünü kim kazandı?

Survivor 2018'de heyecan 15 Haziran Cuma akşamında heyecan bayram sofrası ödül oyunu ile devam ediyor. Survivor 99. bölüm fragmanında Adem'in sakatlığı herkesi şoke ediyor.

Survivor'da Kıbrıs finaline doğru yaklaşılırken heyecan 15 Haziran akşamında 99. bölüm ile kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'da dün akşam oynanan New York ödülünde bir erkek ve bir kadın yarışmacı New York'a gitmeye hak kazandı.

Survivor New York ödülünde kıyasıya bir rekabet yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımının dağılması sonrasında Acun Ilıcalı yarışmanın bireysele döndüğünü söyleyince yarışmacılar şoke olarak bunun için çok erken olduğunun yorumunu yaptılar. Pazartesi gecesinde yarışmaya Merve Aydın veda etmesi sonrasında adaların birleşmesine karar verildi.

Büyük rekabete sahne olan New York ödülünü erkeklerde Hakan, kadınlarda ise Nagihan kazandı. Hakan yanında Murat'ı, Nagihan'da Hilmi Cem'i New York'a götürdü.

SURVİVOR'DA EN SON KİM ELENDİ?

Survivor'da son oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarını Adem ile Nagihan kazandı. Ada konseyinde yapılan ilk oylamada Merve Aydın'ın ismi çıktı. Adem'in eleme adayı Hakan olurken Nagihan ise eleme adayı olarak Sema'yı belirledi. Ve Survivor'a veda eden isim Merve Aydın oldu.

Merve Aydın, "Maalesef buraya kadarmış. Ama bu sene Survivor'da çok fazla sakatlık yaşadım. Bu beni psikolojik olarak çok fazla etkiledi. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Herkese çok teşekkür ederim." dedi.

Survivor'da yarışmacılar bu akşam bayram sofrası ödül oyunu için karşı karşıya gelecekler.

Survivor'da ödül Türkiye'nin en ünlü şeflerinden birisi olan Arda Türkmen'in yapacağı yemekleri yemek oldu. Erkeklerde ödülü kazanan isim Adem oldu. Kadınlarda ise Nagihan ödülü kazanan isim oldu. Adem yanına Sema'yı alarak ödüle dahil oldu. Nagihan ise ödüle giderken yanına Hakan'ı aldı ve yarışmacılar doyasıya doydular.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.