Survivor 21 Haziran kim elendi? Survivor eleme adayları Acunn

Magazin 21 Haziran 2018 19:51
Videoyu Aç Survivor 21 Haziran kim elendi? Survivor eleme adayları Acunn
A
a

Survivor 2018'de 21 Haziran Perşembe akşamında heyecan ada konseyinde eleme ile devam ediyor. Survivor'da eleme adayları kimler? Survivor Kıbrıs finaline kimler gidecek?

Survivor'da heyecan 105. bölümle 21 Haziran Perşembe akşamında devam ediyor. Dün oynanan ve nefesleri kesen sembol finalinin hemen ardından dokunulmazlık oyunu da büyük ilgi gördü ve ada konseyinde eleme adayları netlik kazandı.

Survivor Eleme Adayları

Survivor 2018'de Kıbrıs finali yaklaşırken eleme adayları da belli olmaya başladı. Artık herkes bireysel olarak yarışıyor ve işler daha da zorlaşıyor. Peki Kıbrıs finaline kimler gidecek? Survivor'da dün akşam son bölümde Adem ile Nagihan sembol finalinde karşı karşıya geldiler. Büyük bir rekabete dönüşen yarışmada Adem Kılıççı mücadeleyi kazanarak Kıbrıs'ı garantileyen ilk isim oldu.

Survivor'da sembol finali sonrasında da dokunulmazlık oyunu oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan dokunulmazlık oyunlarını kadınlarda Nagihan Karadere, erkeklerde ise Anıl Berk Baki kazandı.

Survivor 21 Haziran Kim Elenecek?

Survivor'da dokunulmazlık oyunları sonrası ada konseyinde eleme adayları da belli oldu. Yapılan oylama sonucunda 1. eleme adayı Turabi olurken erkeklerde dokunulmazlığı alan Anıl'ın söylediği isim ise Hakan oldu. Son eleme adayını ise kadınlarda dokunulmazlığı kazanan Nagihan, Murat'ın ismini vererek belirledi. Ve böylece Survivor'da son eleme adayları Turabi, Hakan ve Murat oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.