Survivor 20 Haziran Kıbrıs sembol finali dokunulmazlık oyununu kim kazandı Acunn

Magazin 20 Haziran 2018 20:39
Videoyu Aç Survivor 20 Haziran Kıbrıs sembol finali dokunulmazlık oyununu kim kazandı Acunn
A
a

Survivor 2018'in 20 Haziran Çarşamba akşamındaki 104. bölümünde Kıbrıs sembol finaline gidecek ismin yanı sıra dokunulmazlık oyunları sonrasında ada konseyinde eleme adayları belli olacak.

Survivor'da heyecan 104. bölümde Kıbrıs sembol finali ile 20 Haziran Çarşamba akşamında devam ediyor. Kıbrıs finaline kim gidecek?

Survivor'da Kıbrıs finali yaklaştıkça heyecan nefes kesiyor. 104. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor'da Kıbrıs finaline sayılı günler kala nefesler adeta tutuldu. 20 Haziran akşamında oynanacak olan sembol finalinde Adem ile Nagihan karşı karşıya gelecek. Kazanan ismi Kıbrıs finaline gitmeye hak kazanacak.

Yarışmacılar ayrıca dokunulmazlık oyununda da karşı karşıya gelecekler.

Survivor Kıbrıs Sembol Finali ve Dokunulmazlık Oyunu

Survivor'un dün akşamki bölümünde dondurma olduğu ödül oyunlarını kadınlarda Nagihan Karadere, erkeklerde ise Anıl Berk Baki kazandı. Ödül oyunlarının yanı sıra sembol oyunları da oynandı. Zorlu gecede kadınlarda Nagihan Karadere, erkeklerde ise Adem Kılıççı sembol oyunlarını kazanan isimler oldular. Çarşamba günü yeni dokunulmazlık oyunu Perşembe günü eleme oynanacak. 29 Haziran'da ise Survivor'ın büyük finali var.

Survivor'da Kıbrıs finaline gidecek isim ile dokunulmazlık oyunlarını kazananlar ve eleme adayları haberimizde olacak.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.