Survivor 19 Haziran kim elendi kim gitti Acunn

Magazin 18 Haziran 2018 23:29
Videoyu Aç Survivor 19 Haziran kim elendi kim gitti Acunn
A
a

Survivor'da 19 Haziran Salı gününde SMS oylamasının sonuçlarına göre elenecek ve adaya veda edecek olan yarışmacı Acunn.com üzerinden açıklanacak. Survivor 19 Haziran eleme adayları kimler?

Survivor 102. bölümünde heyecan 19 Haziran Salı gününde ada konseyinde yapılacak olan eleme ile devam edecek. Bu akşam ayrıca oynanacak olan ödül oyununa yarışmaya damga vuracak. İşte Survivor'da eleme adayları…

Survivor 2018'de 18 Haziran akşamındaki ada konseyi yarışmaya veda edecek ismi belirleyecek. Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında Kıbrıs finaline az bir zaman kala elemeye kalan adaylar belli oldu.

Survivor'da 18 Haziran akşamında adaya veda edecek olan isim Acunn.com site üzerinden açıklanacak.

Survivor 19 Haziran Kim Elendi?

Survivor'da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyunu yine nefesleri kesti. Kadınlarda Nagihan ve Sema arasında dokunulmazlık kolyesi için mücadele yaşanırken erkeklerde Hakan, Hilmicem Murat ve Adem arasında bireysel dokunulmazlık mücadelesi sergilendi. Kadınlarda bireysel dokunulmazlığın sahibi Nagihan olurken erkeklerde bu isim Adem Kılıçcı oldu.

Survivor ada konseyinde adı en çok yazılan isim Turabi oldu. Dokunulmazlık kolyesini kazanan Nagihan ikinci eleme adayı olarak Sema'nın ismini verirken erkeklerde ise Adem, Murat'ın ismini verdi.

Survivor 19 Haziran eleme adayları: Turabi - Sema - Murat

Survivor'da Turabi, Sema ve Murat'ın eleme potasına çıktığı konseyde adaya veda eden isim Sema oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.