Survivor 14 Haziran New York tatili ödülünü kim kazandı

Magazin 14 Haziran 2018 19:43
Videoyu Aç Survivor 14 Haziran New York tatili ödülünü kim kazandı
A
a

Survivor'da 14 Haziran Perşembe akşamında ödül oyunu New York tatili... 98. bölümünde bireysele dönen Survivor'da New York ödülü için kıyasıya bir rekabet olacak.

Survivor'da heyecan 98. bölümde 14 Haziran Perşembe akşamında devam ediyor. Bugün yarışmacıları büyük bir sürpriz olan New York ödülü bekliyor. Peki büyük ödülü hangi yarışmacılar kazanacak?

Survivor'da son olarak adaya veda ederek elenen yarışmacı belli oldu. Takım oyununda çıkarak bireysele dönen Survivor'da yarışmacılar kıyasıya rekabete devam ediyorlar. İşte Survivor'da son olarak elenen isim…

Survivor'da son olarak dün akşam yapılan oylama sonucunda Merve Aydın yarışmaya veda etti. Dokunulmazlığı alan iki isimden biri olan Adem'in söylediği isim Hakan Hatipoğlu 2., diğer dokunulmazlığın sahibi Nagihan Karadere'nin belirlediği 3. elenme adayı da Sema Aydemir olmuştu.

New York Ödülünü Kim Kazandı?

Survivor'da 14 Haziran akşamında yarışmacılar arasında New York ödül oyunu oynanacak. Survivor'da Temmuz ayı başında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yapılacak olan büyük finallere kısa süre kala ödüllerin de büyüklüğü artarak devam ediyor. Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı New York ödülünü, 'Artık her oyun final ve ödüller büyük. Kazanan yarışmacıları ve yanına aldıkları birer kişiyle birlikte New York'a gidiyor' sözleriyle açıkladı. Ödülü duyan yarışmacılar büyük sevinç yaşadı. Yarışmacılar bugün New York ödülü için kıyasıya yarışacak.

Büyük finale sayılı günler kala bireysel olarak mücadele edilen yarışlardan ödül oyununu Nagihan ve Hilmi Cem; New York ödülünü ise Nagihan ile Hakan kazandı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.