Survivor 13 Haziran kim elendi kim gitti Acunn

Magazin 13 Haziran 2018 23:23
Videoyu Aç Survivor 13 Haziran kim elendi kim gitti Acunn
A
a

Survivor 2018'de 97. bölümde 13 Haziran Çarşamba günündeki konseyde bir kişi elenecek ve adaya veda edecek. Survivor'da 13 Haziran eleme adayları kimler oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor'da bu gece 13 Haziran Çarşamba gününde eleme heyecanı yaşanacak ve ada konseyinde bir kişi veda edecek. Acun Ilıcalı, Survivor'ın bitimine az bir zaman kala format değişikliğine gidildiğini açıklarken eleme adayları da belli oldu.

Survivor'da heyecan 97. bölüm ile 13 Haziran Çarşamba gününde devam ediyor. Kıbrıs Finali'ne sayılı günler kala dün oynanan oyunlar sonrasında eleme adayları belli oldu. Acun Ilıcalı oynanacak dokunulmazlık oyunu öncesi Survivor'da adaların birleştiğini ve eleme sisteminde değişikliğe gidildiğini söyledi.

Donulmazlıklar Kimin?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan en iyi erkek ve kadın yarışmacı birer aday çıkaracak, 3. eleme adayı ise adada yapılacak konsey sonrasında belirlenecek. 3 eleme adayından biri Survivor'a böylelikle veda edecek.

Erkeklerin 4 hakkı kadınların ise 3 hakkı olacak. En sona hakkı kalan yarışmacı dokunulmazlığın sahibi olacak. Bu formatı açıklamasından sonra Hakan "Bireyseli bekliyorduk ama bu kadar erken olacağını tahmin etmiyorduk." dedi. Acun Ilıcalı ise "Şu anda bir erkek bir kadın oynayacak durumda olduğunuzu biliyorum. Damla'nın ve Turabi'nin durumları belirsiz." dedi.

13 Haziran Eleme Adayları

Survivor'da dün akşam dokunulmazlıkları kadınlarda Nagihan ve erkeklerde Adem kazandı. Survivor'da yapılan oylama sonucu ilk eleme adayı Merve Aydın olurken dokunulmazlığı alan Adem, Gönüllüler takımından Hakan'ın ismini verirken Nagihan ise Ünlüler takımından Sema'nın ismini verdi.

Survivor'da bu akşam eleme adayları; Merve, Hakan ve Sema oldu. Bu üç yarışmacıdan birisi bu akşam Survivor'a veda edecek.

Survivor'da elenen yarışmacı Merve Aydın oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon
Bünyamin 13 Haziran 2018 22:44

Bence adem hakan Merve anıl murat damla sema nagehan hilmicem so. Sanpiyon turbo olması gerek kısaca acun sörvarvırı katletti ünlüleri rezil etti bence turboyu sanpiyon yapıp buhatasınxan dönmeli bidaha asla sorvarvır ızlemeyecem adalete ademi hemen atacaktı turbaya hakaret tehtıt dövüs teklifi etmesi ora arena mı hayırdır bunun teksclusu scun

1 0 Cevap Yaz
Züleyha

Surviyor

0 0

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.