Su kuyusunda yakılmış erkek cesedi!

Denizli 2 Nisan 2018 12:30
Videoyu Aç Su kuyusunda yakılmış erkek cesedi!
A
a

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir su kuyusu içerisinde yakılmış ve çürümeye bırakılmış bir erkek cesedinin bulunduğu belirtildi.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde su kuyusunda yakılmış bir erkek cesedinin bulunduğu belirtildi. Cesedin bir erkeğe ait olduğu ve çürümeye yüz tuttuğu kaydedildi.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir su kuyusu içerisinde yakılmış ve çürümeye bırakılmış bir erkek cesedinin bulunduğu ifade edildi. Pamukkale'nin Yeniköy Mahallesi'nde bulunan bir sulama kanalının yanındaki su kuyusunu temizlemek isteyen tarla sahipleri bir anda korkunç bir manzara ile karşı karşıya kaldılar.

Kuyuda Geniş Güvenlik Önlemi

Kuyu içerisinde cesedi görünce paniğe kapılan tarla sahipleri durumu hemen jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar sonrasında olay yerine gelen jandarma ekipleri kuyunun etrafında güvenlik önlemleri aldıktan sonra incelemelerine başladı. Su kuyusu ile beraber çevresinde inceleme yapan ekipler cesedin bir erkeğe ait olduğunu tespit ettiler. Cesedin kimliği belirlenemezken 4 ay öncesinde öldürülmüş olabileceğinin üzerine duruldu.

Ceset son olarak savcılık tarafından incelenmek üzere otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp morguna kaldırılırken olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldığı kaydedildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.