Sporcu Gençler Başkandan Sözü Kaptı!

Denizli 21 Mart 2018 23:20
Videoyu Aç Sporcu Gençler Başkandan Sözü Kaptı!
A
a

Denizli'yi Burdur'da düzenlenen grup maçlarında başarı ile temsil ederek 11 il arasında 1. onuru yaşatan Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Kız Hentbol Takımı sporcuları Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'i makamında ziyaret etti.

Eğitime destek Pamukkale Belediyesi'nde devam ediyor. Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Kız Hentbol Takımı sonuç veren bu proje kapsamında Küçükler Hentbol İl Birinciliği'nde gruplara giderek bölgeyi gururlandırdı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin sporcuları makamında kabul ederek onlara manevi destek oldu ve hepsine tek tek teşekkürlerini sundu.

Denizli'de gerçekleştirilen Küçük Kızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları sonrasında aldığı başarılı sonuçlarla 2. olan Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Kız Hentbol Takımı, Denizli'yi Burdur'daki grup maçlarında temsil etmeye hak kazandı. 11 ilk arasındaki müsabakalarda Denizli'yi 1. sıraya çıkartan Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Kız Hentbol Takımı sporcuları Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'i makamında ziyaret etti. Makamda gerçekleşen ziyarete Hacı İbrahim Cin Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ayşe Aslı Saraç, Beden Eğitimi öğretmenleri Hacer Akar ve Ömer Öztürk ve Kız Hentbol Takımı sporcuları yer aldı.

Hüseyin Gürlesin'den Eşofman Hediyesi

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin daha öncesinde İlköğretim Haftası esnasında sporculara başarılarını sunmuştu. Başarılı Kız Hentbol Takımı'na desteklerini esirgemeyen Hüseyin Gürlesin, sporculara eşofman takımı hediye ederek onlara araç sözü de verdi.

Başkana Teşekkürler

Hüseyin Gürlesin açıklamasında, "Eğitim hayatı ile birlikte sporda da gelen bu başarılar ile ne kadar övünsek azdır. Pamukkale Belediye adına spor yaparak sağlıklı büyüyen nesillere her alanda desteklerimize devam edeceğiz." dedi. Sporcular ise "Başkanımız her zaman bizim yanımızda olarak eşofman ile beraber araç desteği verdi. Başkanımız bizden manevi desteğini de eksik etmiyor. Kendilerine teşekkürü bir borç biliriz." ifadeleri yer aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.