Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi Denizlilerin hizmetinde

Denizli 17 Nisan 2018 14:42
Videoyu Aç Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi Denizlilerin hizmetinde
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin sosyal ve kültürel hayatına yeni bir soluk getirecek "Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi" projesi tamamlandı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin sosyal ve kültürel hayatına yeni bir soluk getirecek "Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi" projesinin tamamlandığı belirtildi. Denizlili vatandaşlar bu tesise tam not verdiler.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından İstiklal Caddesi'ndeki eski vali konağının bulunduğu alan üzerinde başlatılan ve kentin sosyal ve kültürel hayatına yeni bir soluk getirecek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi projesinin tamamlandığı ifade edildi. 4 bin 221 metrekare alan üzerine kurulan tesis içerisinde kafeterya, pilates salonu ve spor salonları yer alıyor. El beceri kurslarının yapılarak sergileneceği 4 adette atölye merkezi yer alacak. Kentinde merkezinde ücretsiz olarak hizmet veren kültür merkezine vatandaşların yoğun ilgi gösteriyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’nde pilates, zumba gibi spor kursları verilmesinin yanı sıra, tel kırma, hat gibi geleneksel el sanatları ve resim kursları ayrıca halk oyunları kursları da verilecek.

Sosyal Yaşam Merkezi Hizmete Girdi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan açıklamasında, "Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi bölgemize mükemmel bir hava katacaktır. Denizlimize yakışır bir tesisi daha vatandaşlarımızın hizmetine açmış bulunmaktayız. Özellikle emekli vatandaşlarımız buradan çok memnun kalacaklardır."

"Burada gençlerimizin yanı sıra hanım kardeşlerimiz de spor yapabilecekler. El sanatları ile sporu bir arada birleştiren bir mekan oluşturduk. Denizlimize tekrardan hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Burası Denizli için yeni bir cazibe merkezi olacak. Çok fonksiyonlu olarak tasarladık. Burada herkes dilediği sporu rahatlıkla yapabilecek." dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.