Sevgili uğruna çatıya çıktı!

Denizli 13 Ağustos 2018 18:46
Videoyu Aç Sevgili uğruna çatıya çıktı!
A
a

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde sevgilisi tarafından terk edildiği iddia edilen Nevzat Ö. isimli şahıs, Feslikan Mahallesi'nde bulunan 8 katlı bir apartmanın çatı katına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Denizli'de 8. kattan kiremit ve ayakkabılarını atan genç polislere zor anlar yaşattı. İntihar etmek için çatıya çıkan şahıs polis tarafından 2 saatte ikna edildikten sonra aşağıya indirilebildi.
 
Denizli'de 8 katlı apartmanın çatı katına çıkan bir kişi, yaklaşık iki saat süren çabaların sonucunda ikna edilip çıktığı çatıdan aşağıya indirildi. Denizli'nin Pamukkale ilçesinde sevgilisi tarafından terk edildiği iddia edilen Nevzat Ö. isimli şahıs, Feslikan Mahallesi'nde bulunan 8 katlı bir apartmanın çatı katına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Çatıda bulunan şahsı gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi.
 
Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri, itfaiye ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. Şahsın çıktığı apartmanın önüne gelen itfaiye ekipleri şahsın atlama ihtimaline karşı apartmanın önüne şişme yatak açtı. Apartmanın çatısında ayaklarını sallayan ve zaman zaman da kalkıp yürüyen şahsı ikna etmek için polis ekipleri çatıya çıktı. Ekiplerin ikna çabalarına karşı direnen şahıs, aşağıdan inmesi için seslenen polislere de apartmanın çatısından çıkardığı kiremitleri attı. Sıcakta kendinden geçen ve ayakkabılarını da aşağı atan şahıs, ekiplerin bir buçuk saatlik uğraşı sonucu başka apartmanların çatılarına geçiş yaptı.
 
Ekipler çatılarda dolaşan şahsı yakalamak için yoğun çaba harcadı. Polis ekipleri herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmaması için çevrede geniş çaplı güvenlik önlemi alırken olay yerinde bir ambulans da hazır bulundu. Çevrede bulunan vatandaşlar intihar girişimini dakika dakika izlerken bazı vatandaşlar da sosyal medya hesaplarından canlı yayın yaptı. Bir çatıdan diğerine geçen, daha sonra ilk çıktığı çatıya geri gelen şahsı ikna edip indirmek için çok sayıda polis çıkarken, apartmanın 8'inci katında bulunan vatandaşlar da çatıdaki şahsa inmesi için uyarılarda bulundu. Sevgilisi tarafından terk edildiği için çatıya çıktığı öne sürülen Nevzat Ö. isimli şahıs, polis ekiplerinin yaklaşık iki saat süren çalışmaları sonucu ikna edilerek aşağı indirildi. Nevzat Ö. ambulansla hastaneye götürüldü.
 
Yaşanan olaydan sonra soruşturma başlatıldı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.