Polis İkna Etti İntihara İzin Vermedi

Denizli 23 Şubat 2019 15:43
Videoyu Aç Polis İkna Etti İntihara İzin Vermedi
A
a

Polis İntiharı Son Anda Engelledi.Denizli'nin Pamukkale İlçesi'nde intihar etmeye çalışan kadın polis ekiplerince kurtarıldı. Kaynak: Polis İntiharı Son Anda Engelledi

Pamukkale’de bir otelin 7. katındaki camından intihar girişiminde bulunan kadının polis ekipleri tarafından kurtarıldığı belirtildi.

Genç Kadın atlama ihtimaline karşı Denizli Büyükşehir Belediye İtfaiyesi ekipleri pencere altına branda açarken, polis ekipleri genç kadını ikna etmeye çalıştı. İkna çalışmalarını sürdüren polis, kadını bir anlık dalgınlığından faydalanarak atlamak üzereyken son anda tuttu ve hızlıca içeriye çekti. Öte yandan çevrede toplanan vatandaşlar, genç kadının kurtarılmasını soluk soluğa takip etti. İlk müdahalesi yapıldıktan sonra kontrol için ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Ne Olmuştu?

Denizli’nin Pamukkale İlçesi, Fevzi Çakmak Bulvarı, YSE ışıklarındaki bir otelin üst katına çıkan yaşı henüz belli olmayan bir kadın intihar girişiminde bulunmuştu. Kadın uzun bir süre ikna edilmeye çalışılmıştı. Bir kişinin otelin en üst katına çıktığını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri gitmişti.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.