Parmakla gösterilecek şehir

Denizli 23 Şubat 2018 15:44
Videoyu Aç Parmakla gösterilecek şehir
A
a

Parmakla gösterilecek şehir

Benim Mahallem projesi kapsamında Bahçelievler, Başkarcı ve Karahasanlı mahallerinde ikamet eden kadınlarla bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, amaçlarının dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline gelmek olduğunu belirterek, "Bugün Türkiye Denizli’den bahsediyor" dedi.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Benim Mahallem” projesi kapsamında Bahçelievler, Başkarcı ve Karahasanlı Mahalleleri'nde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Servergazi Parkı'nda düzenlenen etkinliğe, Başkan Osman Zolan'ın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ve kadınlar katıldı. Başkan Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin tüm mahallelerde, herkesle temas etmeye gayret ettiğini belirterek, "Hep beraber bu şehre hizmet etmek için çalışıyoruz" dedi. Denizli'nin öncelikli sorunlarından başlayarak tüm ihtiyaçlarını tek tek giderdiklerine dikkati çeken Başkan Zolan, "Yaptığımız yatırımlarla Denizlimiz daha iyi daha güzel hale geldi. Amacımız dünyada parmakla gösterilen bir şehir haline gelmek" dedi.

 

Denizli, en hızlı gelişen şehir

 

"Bugün Türkiye Denizli’den bahsediyor" diyen Başkan Osman Zolan, "Denizli, en güzel, en hızlı gelişen şehir olarak görünüyor. Bunu hep beraber yaptık, sizler destek vermemiş, bizlerin yanında durmamış olsaydınız, bu işlerin altından kalkmamız mümkün değildi” diye konuştu. Denizli'de yaptıkları yatırımları tek tek anlatan Başkan Osman Zolan, özellikle su tasarrufu konusunda kadınları uyardı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.