Pamukkale'de Ücretsiz saatleri kaçırmayın!

Denizli 17 Nisan 2019 11:38
Videoyu Aç Pamukkale'de Ücretsiz saatleri kaçırmayın!
A
a

Dikkat! O Saatlerde Pamukkale Ücretsiz. Denizli'de Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde Pamukkale'ye bugün şu saatlerde girişler ücretsiz olacak.

Denizli'de Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Pamukkale Ören yerine bugün girişler saat 15.00 - 18.00 arasında ücretsiz yapıldı.

Toplumda turizm konusunda farkındalığı artırmak, turizm bilincini geliştirmek, kültür ve turizm değerlerini tanıtmak, turizmi geliştirmek, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl 15 - 22 Nisan tarihleri arasında “Turizm Haftası” kutlanmaktadır. Bu yıl 43. yıl kutlamaları yapılacak olan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Turizm Haftasının açılış programının, ülkemizin en önemli destinasyon merkezlerinden biri olan ve dünyada bir benzeri daha bulunmayan Antik Havuz’un daha geniş kitlelere tanıtılması amacıyla Pamukkale Örenyerinde yapılması planlandı.

17 Nisan 2019 Çarşamba günü (bugün) Pamukkale Ören Yeri Antik Havuz önünde gerçekleştirilecek etkinliklere halkın iştirakini sağlamak amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığınca (Çarşamba) bugün 15.00 ile 18.00 saatleri arasında vatandaşların Örenyerine girişleri ücretsiz olacaktır.

3 Saate Çıktı

Geçen sene 2 saatliğine giriş ücretsiz yapılmıştı ve binlerce Denizlili giriş saatinde ören yeri gişelerinde uzun kuyruklar oluşturmuştu. Bu sene ise giriş 1 saat daha uzatılarak 3 saate çıkartıldı.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.