Pamukkale Belediyesi'nden 85 milyon liralık dev yatırım

Denizli 3 Nisan 2018 18:26
Videoyu Aç Pamukkale Belediyesi'nden 85 milyon liralık dev yatırım
A
a

Pamukkale Belediyesi tarafından başlanan ve yıl sonunda tamamlanması planlanan üstyapı çalışmalarında 85 milyon liralık bir yatırımın söz konusu olduğu belirtildi.

Pamukkale Belediyesi 85 milyon liralık yatırım ile üst yapı atağına geçerek vatandaşa hizmete devam ediyor.

Pamukkale Belediyesi tarafından başlanan üstyapı çalışmalarında en çok sokağı bulunan Fatih Mahallesi'nde hizmete devam ediliyor. Bu yılın son aylarında çalışmaların bitirilmesi hedeflenirken 13 etaptan oluşacak Fatih Mahallesi'ndeki çalışmalarda 4. etabın sona erdiği belirtildi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin açıklamasında,"Yapılan ihaleler sonucunda etaplar programa uygun olarak hazırlandı. Disiplinli bir şekilde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Mahallesi'nde 187 tane sokağımızın üstyapı çalışmaları Pamukkale Belediyesi tarafından yürütülüyor. 5 tane 15 metre genişliğinde cadde ile Fatih Mahallesi'ne yaklaşık olarak 25 milyon liralık bir yatırım planladık. Vatandaşlarımız için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Merkez mahallelerde ise toplamda 85 milyon liralık yatırımı hayata soktuk." ifadelerine yer verdi.

Pamukkale Belediyesi Üstyapı Çalışmaları

Hüseyin Gürlesin'den Açıklama

Başkan Hüseyin Gürlesin açıklamasının devamında, "Çalışmalarımız planlı bir program dahilinde sona doğru ilerliyor. Mahallerimize billboardlarımızı yerleştirerek vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Pamukkale Belediyesi olarak kendimize güvenimiz tam. Tüm mahallerimizi güzelleştirerek üstyapı hizmetini tamamlamayı düşünüyoruz. Şimdiden herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.