Otomobilinin tavanında hayata tutundu

Denizli 31 Mart 2018 12:01
Videoyu Aç Otomobilinin tavanında hayata tutundu
A
a

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde gece saatlerinde yaşanan kazada Büyük Menderes Nehri'ne düşen otomobil sürücüsü son anda aracının tavan kısmına çıkarak kurtarılmayı bekledi.

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde yaşanan kazada Büyük Menderes Nehri'ne düşen araç korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Son anda otomobilinin tavan kısmına çıkarak hayatta kalan ve yardım bekleyen sürücü son anda görevliler tarafından yaşama tutundu.

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde gece saatlerinde korkunç bir kaza yaşandı. Büyük Menderes Nehri'ne düşen otomobilden son anda tavan kısmına çıkarak kurtulan sürücü son anda yaralı olarak kurtarıldı. Pamukkale'den Sarayköy yönüne gitmekte olan 26 yaşındaki Eşref Yokuş'un kullandığı 20 BHA 10 plakalı araç Uyanık Mahallesi Ada Köprüsü civarında sürücünün kontrolünden çıkarak Büyük Menderes Nehri'ne uçtu.

Kaza sonrasında olay yerine çok sayıda jandarma ekibi gönderilirken otomobilinin içerisinden kendi imkanları doğrultusunda çıkan 26 yaşındaki sürücü Eşref Yokuş çaresizce kurtarılmayı bekledi. İtfaiye ise sürücünün hemen yardımına koştu. Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bağlı ekipler zamanla yarışarak sürücüyü kurtarmak için yoğun çaba harcadı.

Son Anda Kurtarıldı

Su altı arama kurtarma ekipleri yaralı sürücüyü son anda ölümden döndürerek kurtarmayı başardı. Araç sürücüsü Eşref Yokuş daha sonrasında sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hemen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Suya gömülen araç ise iş makinesinin yardımı ile kıyıya çekilerek getirildi.

Kaza ile ilgili olarak jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.