Mustafa Kaynak'ın kızının düğününde espiri yağmuru

Yaşam 1 Nisan 2018 16:02
Videoyu Aç Mustafa Kaynak'ın kızının düğününde espiri yağmuru
A
a

Denizlili iş adamlarından Mustafa Kaynak'ın kızı Seçil Kaynak ile Emre Doğuş çifti gerçekleştirilen nikahla dünya evine girdi. Nikaha Denizli belediye Başkanı Osman Zolan ile Ekonomi Bakanı Nikah Zeybekci'nin espirileri damga vurdu.

Denizli'nin duayen iş adamlarından Mustafa Kaynak'ın kızı Seçil Kaynak ile Emre Doğuş çifti muhteşem bir düğünle evlendi. Seçil Kaynak'ın nikahını Osman Zolan kıyarken nikah şahitliğini Nihay Zeybekci yaptı. Nikahta üst üste yapılan espriler geceye damgasını vurdu.

Denizli'de eğitim alanında gerçekleştirdiği yardımlarla adını duyuran ve takdir toplayan iş adamlarından biri olan Mustafa Kaynak'ın kızı Seçil sonunda Emre Doğuş ile dünya evine girdi. Seçil-Emre Doğuş çiftinin nikahları polis evinde gerçekleştirildi. Polis evinde düzenlenen nikah töreninin davetlileri arasında ünlü isimlerde yer aldı.

Düğüne gelen davetlileri Nalan-Mustafa Kaynak çifti ile dünürleri Sıdıka-Hasan Doğuş çifti beraberce karşıladı. Karşılama seremonisinde Kaynak'ın büyük kızı Nalan Kaynak ile damadın ağabeyi Ahmet Doğuş ile eşi Esma Doğuş da vardı.

Denizli'nin ünlü iş adamları ve siyaset dünyasından ünlü isimler nikah töreninde hazır bulundu. İş adamı Mustafa Kaynak'ı bu mutlu gününde CHP'nin Denizlili yöneticileri de vardı. İş dünyasının önemli isimlerinin eşleri de adeta şıklık yarışına girdi. Bir firmada finans müdürü olan Hasan Doğuş ile emekli bankacılardan biri olan Sıdıka Doğuş'a gelin giden Mustafa Kaynak'ın kızı Seçil oldukça mutluydu.

Espiriler Hava Uçuştu

Düğün salonuna gelenler arasında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Hanım da yer aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'da çiftin nikahlarını kıydı. Salonda bulunan AK Partili milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan ve AK Parti İl Başkanı Necip Filiz de davetler arasında idi

Nikah merasimi anında espriler hava uçuştu. Belediye Başkanı Zolan önce damada dönerek, "Heyecan yoksa kızı vermeyeceğiz." deyince kahkahalar havada uçuştu. Zolan damadın evet demesinin ardından, "Damat burada son kez daha bağır. Bir daha fırsatın olmayacak." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın evlenen çiftlerden 4 çocuk beklediğini söyleyen Zeybekci evlilik cüzdanını genç çifte verirken espri yapmaktan geri kalmadı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.