Müge Anlı 3 Haziran 2019 izle Tek Parça ATV

Magazin 3 Haziran 2019 11:27
Videoyu Aç Müge Anlı 3 Haziran 2019 izle Tek Parça ATV
A
a

Müge Anlı 2275. bölüm ile 3 Haziran 2019 Pazartesi ATV'de yayında. Müge Anlı 3 Haziran 2019 son bölüm tek parça izle linki haberimizde.

Müge Anlı 2275. bölüm ile 3 Haziran 2019 Pazartesi ATV'de yayında. Müge Anlı 3 Haziran 2019 son bölüm tek parça izle linki haberimizde.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... 

Çocuklara yapılan cinsel istismarlarla ilgili tüm Türkiye ayağa kalktı! Hem sosyal medyada hem de vatandaşlar arasında Ecrin'in katilinin bulunmasına yönelik infial başladı. Ecrin'in üvey dedesi Nuri Kurnaz, cinayet de olabilir, kurt veya hayvanlar da yemiş olabilir, birisi de götürmüş olabilir derken Müge Anlı'nın programında şeytan alıp götürmüş olabilir diyen üvey babaanne Hacer Kurnaz; "ben böyle beklemiyordum, biri aldı getirecek diye bakıyordum, yavrudan ne istediniz, kolumu kanadımı kırdınız..." diyerek veryansın etti. Öte yandan tüm gözler üvey amca Özkan Kurnaz'a çevrildi.

MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLE
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.