Midesinde 19 Paket Uyuşturucu İle Denizli'de Yakalandı

Asayiş 2 Mayıs 2019 09:51
Videoyu Aç Midesinde 19 Paket Uyuşturucu İle Denizli'de Yakalandı
A
a

Denizli Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İran’dan Denizli'ye midesinde 19 paketle uyuşturucu madde sevk eden bir şahıs yakalandı.

Denizli'de Narkotik ekiplerince yabancı uyruklu bir şahsın İran’dan Denizli'ye yutmak sureti ile uyuşturucu madde getireceği şeklinde istihbarı bilgiler elde edildi.
Bu ihbarın üzerine yürütülen çalışmalarda havayolu ile İran’dan Denizli'ye uyuşturucu madde getiren şahıs beraberindeki 36 adet methadone hap ile yakalandı.

Midesinde Getirmiş

Rahatsızlanan şahsın Denizli'de Pamukkale Üniversitesi’nde muayene ve tetkikleri yaptırılması ile çekilen radyoloji görüntülerinde mide ve bağırsak kısmında yabancı cisim tespit edildi. Hayati tehlikesi bulunan şahıs aynı gün ameliyata alındı. Pamukkale Üniversitesinde gerçekleştirilen ameliyat neticesinde şahsın mide ve bağırsak kısmından 13 paket halinde 47 gram Metamfetamin Maddesi ve 6 Paket halinde 21 gram Eroin Maddesi çıkartıldı.

Tedavi sürecisinin bitiminde adli mercilere sevk edilen şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.