Mazbatanın faturasını o ödedi

Siyaset 18 Nisan 2019 15:46
Videoyu Aç Mazbatanın faturasını o ödedi
A
a

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu dün mazbata alımı sürecinde yaralanan Denizli Milletvekili Karaca'yı hastanede ziyaret etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almak için geldiği Çağlayan Adliyesi, İl Seçim Kurulu’nda arbede çıkmış, çıkan arbedede Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yaralanmıştı.

Görevlilerin ve polisin sıkıştırması sonucu ofisin cam bölmesi çarpan Karaca’nın kol damarları kesilmiş, Karaca yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılmıştı.

Operasyon Başarılı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca, instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Dün mazbatamızı alırken yaşanan arbedede kırılan camın düşmesi sol kolda oluşan kesik nedeniyle gece geçirdiğim operasyon başarıyla tamamlandı. Sabah doktorlarımız, kontrollerin dışında bilgilendirme de yaptı. Atılan 20 dikiş ve el cerrahisi operasyonunun ardından genel sağlık durumumun iyiye gittiği bildirildi.” İfadelerini kullandı.

Yaralandı ve Operasyon Geçirdi

31 Mart yerel seçimlerin tamamlanmasının ardından İstanbul’da yaşanan itirazlar ve yeniden sayımların tamamlanması ile 17 gün sonra mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu ile beraber Çağlayan Adliyesi girişi sırasında güvenlik görevlileri ile çıkan arbedede bir camın patlaması sonrası sol el bileğinde derin bir kesik olan Karaca, ameliyata alındı. Başarılı bir operasyon geçiren Karaca'nın sol el bileğine 20 dikiş atıldığı öğrenildi. Dün ilk arayanlar arasında olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu.

Sosyal Medyadan Duyurdu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca'yı ziyaret ederek mazbata sevincini hastanede paylaştı. Karaca sosyal medya hesabından, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu bizi hastanede yalnız bırakmayıp ziyaretimize geldi. Mazbata sevincimizi hastane odasında paylaştık." ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.