Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu yeniden başkan

Denizli 27 Mart 2018 18:04
Videoyu Aç Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu yeniden başkan
A
a

Denizli Din Görevlileri Derneği'nde yapılan genel kurul sonrasında güven tazeleyen ve 2012 yılından bu yana görevinin başında yer alan Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Denizli Din Görevlileri Derneği'nde gerçekleştirilen genel kurul sonrasında mevcut başkan Ali Sürücüoğlu yeniden güven tazeledi. 2012 yılından bu yana başkanlık görevinde bulunan Ali Sürücüoğlu görevine resmen kaldığı yerden devam etti.

Denizli Din Görevlileri Derneği tarafından yapılan genel kurul sonrasında güven tazeleyen ve 2012 yılından bu yana görevinin başında yer alan mevcut başkan Ali Sürücüoğlu kaldığı yerden devam etti.

Denizli din görevlileri resmen sandık başına gitti. Dernek binasında 70 din görevlisinin oy kullandığı genel kurulda 2012 senesinden bu yana aktif olarak görevine devam eden ve dernek başkanlığı yapan Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu yeniden güven tazeleyerek bir kez daha başkanlığa seçildi.

Denizli Din Görevlileri Derneği'nde Seçim Gerçekleştirildi

Genel kurul sonrasında bir konuşma gerçekleştiren Külliye Camii İmam Hatibi Ali Sürücüoğlu açıklamasında, "Din görevlilerinin dayanışma ve kaynaşması her zaman için gereklidir. Din hizmetlerine doğrudan katkı vermek adı altında urulan Denizli Din Görevlileri Derneğimiz ile 1964 senesinden bu yana hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Derneğimize emekleri olan herkese teşekkürü bir borç biliyorum. Yeni seçilen yönetimle beraber denetim kurulunda bulunan kardeşlerime de Allah muvaffakiyetler versin. Bu fani dünyaya yeni eserler bırakmak için elimizden ne gerekiyorsa yapacağız." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.