Kesintiler Artık Cepte

Denizli 13 Mayıs 2019 16:07
Videoyu Aç Kesintiler Artık Cepte
A
a

Elektrik Kesintilerinden SMS'le Haberdar Olun. Aydın, Denizli,Aydın ve Muğla illerinde yaklaşık üç milyon kişiye elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik abonelerine planlı bakım, kesinti ve iyileştirme çalışmalarını SMS veya e-posta yoluyla önceden bilgi vererek haberdar edecek

Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları SMS ve E-posta İle Cepte

ADM Şirketinden yapılan açıklamaya göre, elektrik dağıtım hatlarının bakım, onarım ve yenileme çalışmalarıyla yeni yatırım projelerinin devreye alınması esnasında programlı kesinti yapılmasına ihtiyaç duyuluyor.
Can, mal ve çevre güvenliğinin sağlanması için mevcut yasal düzenlemeler gereği elektrik yüklü hatlarda çalışma yapılmasının mümkün olmaması nedeniyle, planlı elektrik kesintisi yapılıyor.İşte bu yapılan kesintiler artık SMS ve E-posta İle abonelere haber verilebilecek.

Bilgileri Paylaşan Abonelere Mesaj

İsim soy isim, tesisat numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerini paylaşan aboneler, ADM Elektrik Dağıtım tarafından tercih ettikleri yönteme göre, SMS veya e-posta aracılığıyla planlı kesintiler öncesinde bilgilendiriliyor.

ADM Elektrik Dağıtım AŞ, hizmet bölgesinde 1,9 milyon aboneye elektrik dağıtım hizmeti sunuyor.


Haberdar Olmak Çok Kolay

Şirketin, www.admelektrik.com.tr adresli web sitesinde yer alan “Planlı bakım ve İyileştirme” başlığı altında nerede, ne zaman, ne sürede planlı kesinti yapılacağı bilgisi paylaşılıyor.

Ayrıca tüketiciler 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezini arayıp, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları hakkında bildirim almayı talep edebiliyor. İsim, soyisim, tesisat numarası, cep telefonu numarası ve e-posta bilgilerini paylaşan tüketiciler tercih ettikleri yönteme göre, SMS (Bilgi Mesajı) veya e-posta aracılığıyla planlı kesintiler öncesinde bilgi alabiliyor.

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.