İzmir-Denizli treninin çarptığı yaşlı kadının feci ölümü

Denizli 1 Nisan 2018 14:34
Videoyu Aç İzmir-Denizli treninin çarptığı yaşlı kadının feci ölümü
A
a

Aydın'ın Nazilli ilçesinde İzmir-Denizli seferini yapan Anadolu Ekspresi'nin çarptığı 70 yaşlarındaki yaşlı kadın olay yerinde feci şekilde can verdi.

Aydın'ın Nazilli ilçesinde İzmir-Denizli seferini yapan trenin altına kalan yaşlı kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Trenin makinisti ilk ifadesinde yaşlı kadının raylara yatarak beklediğini söyledi.

Saat 12.30 civarlarında Yeşil Mahalle 173 sokak üzerinde bulunan tren yolunda yaşanan korkunç kazada makinist Makinist M.A. yönetimindeki 1222 sefer sayılı Anadolu Ekspresi, yaya alt geçidinden geçtiği esnada 70 yaşlarında yaşlı bir kadına feci bir şekilde çarptı. Trenin altında kalan yaşlı kadının feci şekilde can verdiği ifade edildi.

Yaşlı Kadın Feci Şekilde Can Verdi

Kazanın hemen ardından yaşlı kadının cesedi Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından otopsi için morga kaldırıldı. İddialara göre yaşlı kadının intihar etmek için bu yolu seçtiği ifade edildi. Kaza yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk incelemede kadının olay esnasında canından olduğunu belirledi. Polis olay yerinde geniş güvenlik önlemleri alırken seyahat eden yolcular büyük bir korku yaşadı. Tren kazanın ardından uzun bir süre beklerken incelemelerden sonra seferine kaldığı yerden devam etti.

İzmir-Denizli seferini yapan Anadolu Ekspresi makinisti M.A. polise verdiği ilk ifadesinde yaşlı kadının rayların üzerine kapandığını, uzun süre korna çalmasına ve fren yapmasına rağmen olay yerinden uzaklaşmadığını söyledi. Kaza ile ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.