İYİ Parti'ye Denizli'den 2 İsim!

Denizli 1 Nisan 2018 18:08
Videoyu Aç İYİ Parti'ye Denizli'den 2 İsim!
A
a

İYİ Parti'nin 1'inci Olağanüstü Kurultayı'nda bugün seçim heyecanı yaşanırken, partinin Genel İdare Kurulu'na 2 Denizlili isim girdi.

İYİ Parti'nin 1'inci Olağanüstü Kurultayı'nda bugün seçim heyecanı yaşandı. Kurultay, partinin Genel Başkanı Meral Akşener'in gelmesiyle başlarken, Ankara Spor Salonu'nda "İYİ'ler Kazanır" teması ile düzenlenen kurultayı izlemek için gelen kişiler, üst düzey güvenlik önlemleri ile salona alındı.
 
Kurultayın gerçekleştirildiği salona gelen Akşener, partilileri selamlarken, partililer ise Akşener'e sevgi gösterisinde bulundu. İYİ Parti'nin Genel Sekreteri olarak görev yapan Aytun Çıray ise, bin 64 delegenin imzası ile kurultayın açıldığını dile getirdi.
 
Divan Başkanlığına Abdul Ahat Andican seçilirken, Akşener'in tek aday olduğu kurultay çerçevesinde, partiyi 2019 seçimlerine taşıması planlanan kadrolar şekillendi.

İYİ Parti Kurultay Listesi

İYİ Parti Genel İdare Kurulu'na 2 Denizlili İsim

Gerçekleştirilen 1'inci Olağanüstü Kurultay'da ise Genel İdare Kurulu'nda Denizli'den iki ismin yer alması dikkatlerden kaçmadı. İYİ Parti Genel İdare Kurulu'da adı geçen Denizlili iki ismin Veli Çıtışlı ve Ersönmez Yarbay olduğu belirtildi.
 
Öte yandan İYİ Parti Genel İdare Kurulu'na seçilen iş adamı Veli Çıtışlı gazetemize yapmış olduğu açıklama çerçvesinde, İYİ Parti'nin maya tuttuğunu ve bu işin bittiğini dile getirerek, Ankara'nın Ankara olalı böyle bir kongre yaşamadığını belirtti.
 
Kongre alanında mahşeri bir kalabalığın olduğundan bahseden Çıtışlı, kongreye gelen insanların kendi imkanları ile Ankara'ya akın ettiklerini, taşıma bir kişinin bile olmadığını söyledi. Çıtışlı açıklamasında ayrıca, polis kayıtları doğrultusunda 50 bin kişinin toplandığını aktararak, kendisine uygun görülen görevi en iyi şekilde yerine getireceğini sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.