İlber Ortaylı ve Saba Tümer Denizli kitap fuarında

Denizli 4 Nisan 2018 14:04
Videoyu Aç İlber Ortaylı ve Saba Tümer Denizli kitap fuarında
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ege'nin en büyük kitap fuarında İlber Ortaylı ve Saba Tümer konuk oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ege'nin en büyük kitap fuarında yazarlara olan büyük ilgi devam ediyor. Bu yıl 2.'si düzenlenen kitap fuarı bu defa da yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı ile ünlü sunucu ve yazar Saba Tümer’i konuk etti.

Denizli'de devam eden kitap fuarına ilgi oldukça büyük. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde (EGS) düzenlenen fuara vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor. Fuarın 5. gününde yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı ile ünlü sunucu ve yazar Saba Tümer okuyucuları ile bir araya gelerek hem imza dağıttılar hem de hatıra fotoğrafı çektirdiler. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da fuara katılan İlber Ortaylı ile bir araya geldi.

Saba Tümer ve İlber Ortaylı Fuarda

Fuara ilk kez katıldığını belirten Saba Tümer, "Burada muhteşem bir atmosfer var. Fuar alanına girdiğim anda gözlerime inanmadım. Hem kalabalık muhteşem hem de ortam gerçekten şahane. İyi ki kitap yazarak buralara kadar gelmişim. İkinci kez düzenlenmesine rağmen fuar muhteşem görünüyor." dedi.

Denizli Kitap Fuarı

İlber Ortaylı fuardan çok etkilendiğini belirterek, "Gençlerin kitabı sevmeleri ve okumaları gerekiyor. Fuarın başarılı olmasından dolayı çok memnun oldum. Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerine yer verdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise açıklamasında, "Fuarımıza çevre illerden de çok büyük ilgi var. Ziyaretçi akınına uğruyoruz. Denizli bu alanda öncü şehir olacaktır. Burası bir çekim merkezi olacak." şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.