Hüseyin Gürlesin'den meslek liselerine tam destek

Eğitim 28 Mart 2018 13:42
Videoyu Aç Hüseyin Gürlesin'den meslek liselerine tam destek
A
a

Eğitim alanında desteklerine devam eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin son olarak Orhan Abalıoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyarette bulunarak okul müdürü ve öğretmenleri bir görüşme gerçekleştirdi.

Eğitim alanında verdiği desteklerle tüm dikkatleri üzerine çeken Pamukkale Belediyesi ilçede yer alan tüm okullara desteklerine devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede bulunan tüm okullara ziyaretlerine devam ederek talepleri bizzat yerinde inceleme şansını elde ediyor.
 
Son olarak Orhan Abalıoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyarette bulunan Hüseyin Gürlesin, "Meslek liselerinin ülkemiz için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Buradan yetişecek gençler ara eleman derdine bir son verecek." dedi. Bu gençlerin Pamukkale Belediyesi geleceğinin teminatı olduğuna dikkat çeken Gürlesin, öğrencilerin en iyi ortamlarda eğitim almaları için tam donanıma sahip olmaları için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Orhan Abalıoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne ziyarette bulunarak okul müdürü İbrahim Ertan Aktaş ve öğretmenlerden son bilgileri alan Hüseyin Gürlesin, atölyeleri de gezerek eksik olanları yerinde tespit etti.

Meslek Liselerine Başkan Hüseyin Gürlesin'den Ziyaret

Pamukkale Belediyesi'nin her zaman okullara destek verdiğini belirten müdür İbrahim Ertan Aktaş, Başkan Hüseyin Gürlesin'e de teşekkürlerini iletti. Geçen yıl Konya'da gerçekleştirilen ve Robot yarışmasında yer alan okul öğrencilerine araç desteğinin yanı sıra manevi destek de sunan Hüseyin Gürlesin'in okul sorunları ile de sık sık ilgilendiğini ifade etti. Pamukkale Belediyesi ayrıca bununla birlikte Orhan Abalıoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ne çöp kutularının yanı sıra oturma bankları ve sporla da ilgili desteklerine devam ediyor.
 
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, "Ülkemizin gelişiminde arama elemana fazlası ile ihtiyaç duyuyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak her zaman meslek liselerinin yanında olacağız. Herkesin ekmek ve aş derdinde olduğunun bilincindeyiz. Bu öğrenciler buradan mezun olduktan sonra hayata daha kolay atılacaktır. Hedefler her zaman yüksek tutulmalıdır. Bu öğrenciler üniversite sınavlarında da yüksek puanlar alabilir." ifadelerine yer verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.