Horoz çıtayı arttırdı, kalite getirdi

Denizli 12 Mart 2018 11:00
Videoyu Aç Horoz çıtayı arttırdı, kalite getirdi
A
a

Horoz çıtayı arttırdı, kalite getirdi

Ferah IŞIK yazdı

Denizlispor, son haftalarda öyle bir çıkış yakaladı ki, hemen hemen tüm takımların hesaplarını alt üst etti. Düştü gözüyle bakılan Horoz, yeniden doğdu, bir çok takımı da düşme korkusu sardı.

Henüz 6 hafta önce Denizlispor’a ‘Düştü’ gözüyle bakılıyordu. Gaziantepspor’a daha sezon başında düştü gözüyle bakılıyordu. İlerleyen haftalarda puanları silinince Manisaspor için de ‘Fatiha’ okundu. Üçüncü aday da Denizlispor gösteriliyordu. Son haftalarda alınan 16 puan bir anda Horoz’un lige tutunmasını sağladı. Sadece Horoz lige mi tutundu? Hayır. 36 puanı bulunan Balıkesirspor bile düşme korkusunu yaşamaya başlarken, Eskişehirspor, Samsunspor, Adanaspor, Adana Demirspor’da korkuyu uyiden iyiye hissetmeye başladı.

Can derdindeki Denizlispor, aldığı başarılı sonuçlarla diğer takımları da ateşledi. Lige renk kattı. Kalan 7 maçta takımlar kıyasıya mücadele verecek. Alt sıralardaki mücadele şampiyonluk yarışından bile daha renkli, daha heyecanlı geçecek. Denizlispor kurtulur mu? 6 hafta önce ‘Düştü’ gözüyle bakılan takım 30 puanda. Yani, ne düşer ne de düşmez diye kesin konuşmamak gerekiyor, ancak bu kalitesiyle Denizlispor’un düşmemesi gerekiyor.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.