Hayatına Son Vermek İstedi

İlçeler 29 Mayıs 2019 13:34
Videoyu Aç Hayatına Son Vermek İstedi
A
a

Denizli'nin Çivril İlçesinde İntihar Girişimi.Çivril ilçesinde zor durumunu sonlandırma kararı alan bir kişi intihar girişiminde bulundu.

Çivril’de 23 Nisan Parkında bulunan binaya çıkan bir kişi intihara kalkıştı
Denizli'nin Çivril ilçesinde bugün sabah saatlerinde Çivril Hükümet binasının karşısında bulunan eski öğretmenevi binasının terasına çıkarak intihar etmek isteyen F.G. (18) Polis ve sağlık ekiplerinin çabaları ile intihardan vazgeçirildi.

Şoke Eden İddia

Edinilen bilgiye göre 15 gün önce erkek arkadaşıyla Çivril’e gelen F.G. Erkek arkadaşının kendisini kullandığını ve tecavüz ettiğini iddia ederek intihara kalkıştı.

Öğretmen evi binasının terasına çıkarak elindeki jiletle bileklerini kesen ve atlamak isteyen genç kız, olay yerine çağrılan polis ve sağlık ekiplerinin ikna çabaları ile intihardan vazgeçirildi.    Atlamak üzereyken polisin kolundan tutarak balkona çektiği F.G., 112 ambulansı ile Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olay sonrası sinir krizi geçiren F.G. “beni mahvettiniz ”diye bağırırken F.G.’in İzmir Yetiştirme yurdunda yaşadığı ve erkek arkadaşıyla 15 gün önce Çivril’e geldiği iddia edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak:Yesil Çivril Gazetesi

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.