Denizlispor herkese örnek olsun

Kategori: Denizli - Tarih: 26 Şubat 2018 11:47
Denizlispor herkese örnek olsun

Denizlispor herkese örnek olsun

Ferah IŞIK yazdı..

Denizlispor üst üste maçlar kazanmaya başladı, kentte herkes Denizlisporlu oldu. Sosyal medya Denizlispor diye yıkılıyor. Horoz’un en kötü günlerinde bile peşine düşen bir avuç insanın ise, neredeyse hiç sesi çıkmıyor.

Hatta birileri utanmasa, “Siz desteklerken yeniliyorduk, siz devreye girdik, Horoz şaha kalktı” bile diyecekler.
Bizim insan malzememiz gerçekten kötü. İyi günde herkes dost.

Şimdi bakın; İktidarın gücünü elinde bulunduran siyasetçiler; Bakanlık, belediye başkanlığı, milletvekilliği yapanlar; Güçlü bürokratlar; Denizlispor’u örnek alın.

Nasıl mı?

Şimdi işler kötü giderken çevrenizde kimse olmaz. Bir bakmışsınız sizin ayağınızı yerden kesenler bir anda en ağır eleştirileri getirir. Bugün çevrenizde, “Sayın bakanım, sayın başkanım, siz bir tanesiniz. Siz hepsi doğru yoldasınız, sizinle gurur duyuyoruz. Siz bizim gururumuzsunuz” diyenler, yarın iktidarı kaybettiğinizde selam bile vermez. Bir zamanlar ANAP, DYP, DSP vardı. İnsanları almıyordu binaları.
Yani diyorum ki; Yağdanlıktaki cıvık yağlar yön vermemeli artık Türk siyasetine ve Türk sporuna.

Nice işadamları tanıdım. İşleri iyiyken, onları yere göğe sığdıramayanlar vardı. Şimdi, işlerini kaybettiler, selam veren yok.

Bakın bir anda herkes Denizlisporlu oldu. Nasıl oldu? Başarı geldi, herkes başarıda pay sahibi olmak istiyor. Sanki şampiyon olduk. Denizli gibi bir kentin başarı kriteri Süper Lig’e çıkmaktır. Yönetim ara transferde doğru işler yaptı, iyi oyuncular alındı, iyi hava yakalandı ve takım kazanma alışkanlığı elde etti. Camianın üstündeki ölü toprak gitti, umutlar yeşerdi.. Hepsi bu. Daha lig bitmedi. İnsanların ayağını yerden kesmeyin.
 
 

http://www.denizliinternethaber.net/haberprint/denizlispor-herkese-ornek-olsun-544.html