Gündemden Düşmeyen Seyir Tepesi Mecliste

İlçeler 4 Mayıs 2019 12:16
Videoyu Aç Gündemden Düşmeyen Seyir Tepesi Mecliste
A
a

Denizli'de Pamukkale Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısının ilk oturumunun gündeminde seyir tepesi vardı.

Toplantıda CHP ve İYİ Partili meclis üyeleri yapımına başlanan ve devam eden Seyir Tepesi projesi ile ilgili olumsuzlukların araştırılması için komisyon kurulmasını talep eden bir önerge sundu.

Teklife olumlu yaklaşan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Bu konuda sadece belediye meclis üyeleri değil, tüm vatandaşların bilgisi olması gerektiğini düşünüyorum. Bu makul bir teklif. Ama bu önergenizi kabul etmeden önce pazartesi günü son meclis toplantısından sonra bütün meclis üyelerimizle birlikte Seyir Tepesi’ne giderek, teknik adamlarımızdan bilgi aldıktan sonra değerlendirelim. Eğer fikriniz hala değişmemiş olursa, komisyonu kuralım” dedi. Ziyaret fikrini olumlu karşılayan CHP ve İYİ Partili meclis üyeleri, önergeyi geri çekti.

KÜLTÜR MERKEZLERİ 

Gerçekleştirilen meclis toplantısında Aktepe ve Bağbaşı Kültür Merkezleri hakkındada CHP ve İyi Parti grubu tarafından önerge verildi. Verilen önergede inşaat firmasının işi bıraktığı alt taşeronların mağdur edildiği iddiası yer aldı. Bu iddianın araştırılmasına yönelik Pamukkale Belediye Meclisinde bir komisyon kurulması ve gündeme alınması için verilen önerge 20'ye 16 oy farkıyla kabul edilmedi.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.