Gölete uçan otomobil 5 gencin mezarı oldu

Denizli 25 Mart 2018 14:29
Videoyu Aç Gölete uçan otomobil 5 gencin mezarı oldu
A
a

Denizli'nin Tavas ilçesinde gece saatlerinde yaşanan korkunç kazada sürücünün kontrolünden çıkan otomobil gölete uçtu. Yaşları 17 ila 19 arasında olan 5 genç araç içerisinde iken suda boğularak yaşamlarını kaybetti.

Denizli'nin Tavas ilçesinde yaşanan korkunç kazada sürücünün kontrolünden çıkan otomobil gölete uçtu ve 5 gence mezar oldu. Kazada aracın içerisinden yaralı olarak kurtulan bir kişi durumu hemen polise bildirince 5 kişinin cesedi son anda göletten çıkarıldı.

Denizli'de gece saatlerinde yaşanan kazada gölete uçan arabadan son anda sağ olarak kurtulan bir kişi durumu hemen polise haber verdi. Kaza yerine çok sayıda yardım ekibi gelince 5 gencin cesedi sudan çıkarılırken kaza ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Denizli-Muğla karayolu üzerinde Tavas ilçesinde yaşanan korkunç kazada sürücüsünün kontrolünden çıkan araç direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonrasında Sarıabat Mahallesi'ndeki gölete uçtu. Kazada araç içerisinde bulunan Muharrem Çineli durumu hemen polise bildirdi. Kaza yerine hemen çok sayıda polis ve sağlık ekibi gönderildi.

5 Gence Mezar Oldu

İtfaiye ekibinin de kısa sürede olay yerine gelmesinden sonra vinç yardımı ile otomobil göletten çıkarıldı. Yapılan incelemeler sonrasında araç içerisinde bulunan Emin Çotul, Mehmet Bayraktar, Uğur Hepgül, Süleyman Tahancalıoğlu ve Kamil Kocamanoğlu'nun cesetleri Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi morguna kaldırılırken polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

Kazada hayatını kaybeden 5 gencin kimlikleri de açıklandı. Kazada hayatını kaybedenlerden en küçüğünün 17 en büyüğünün ise 19 yaşında olduğu ifade edildi. 18 yaşındaki Mehmet Anıl Bayraktar adlı sürücü kontrolünde olan aracın kontrolden çıkarak yol kenarında bulunan su birikintisinin içerisine düştüğü belirlendi.

19 yaşındaki Muharrem Çineli adlı genç kazadan yaralı olarak kurtulduktan sonra durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Su birikintisi içerisinde bulunan araç itfaiye ve vinç yardımı ile göletten çıkarıldı. Kazada Uğur Hepgül (19), Emin Çotul (18), Kamil Kocaosmanoğlu (17) ve Süleyman Tahancalıo'nun (18) su birikintisi içerisine düşen araçta suda boğularak hayatlarını kaybettikleri ortaya çıktı.

Denizli Tavas Kaza

Denizli Tavas Kaza

Denizli Tavas Kaza

Denizli Tavas Kaza

Denizli Tavas Kaza
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.