Gelecek nesillere temiz bir gelecek!

Denizli 16 Nisan 2018 11:41
Videoyu Aç Gelecek nesillere temiz bir gelecek!
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi gelecek nesillere örnek olmak adına "Daha temiz bir gelecek için" projesi adı altında gerçekleştirilen sunumda öğrencilere hediyeler verdi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi gelecek nesillere örnek olmak adına "Daha temiz bir gelecek için" projesi adı altında başlattığı eğitimlerine devam ediyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, eğitim görmekte devam eden öğrencilere çevre bilincini aşılamak ve çevre konusunda daha duyarlı bir hale getirmek adına kent merkezinde yaptığı çalışmaları ilçe genelinde de uygulamaya devam etme kararı aldı.

Öğrencilere Hediyeler

Bu bağlamda Tavas ilçesinde bulunan Mehmet Poran Anaokulu ve Karahisar Kemal Sarıkaya İlkokulu’nda düzenlenen eğitim programlarına Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Tavas İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Duvarcı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Naciye Kapukıran, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler de katıldı.

Çevre kirliliğine neden olan faktörler, çevrenin nasıl korunması gerektiği, geri dönüşümün faydaları, atık türleri hakkında bilgi veren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri bir sunum gerçekleştirdi. Öğrenciler bu sunuma büyük bir ilgi gösterirken eğitimin hemen sonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yap-boz, tişört, şapka ve boyama kitapları öğrencilere hediye olarak verildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.