Gazetecilerin gözleri Vizyongöze emanet

Denizli 4 Mayıs 2019 18:17
Videoyu Aç Gazetecilerin gözleri Vizyongöze emanet
A
a

Vizyongöz Hastanesi Gazetecilerin Gözdesi. Denizlide görev yapan basın mensuplarının gözleri bundan sonra Vizyongöz Hastanesine emanet. Kaynak: Vizyongöz Hastanesi Gazetecilerin Gözdesi

Hastane Yönetimi ile Gazeteciler Cemiyeti arasındaki sağlık hizmeti protokolü Vizyongöz Hastanesinde düzenlenen tanıtım kokteylinde imzalandı.

Özel Vizyongöz Hastanesi yeni bölümlerini basına tanıttı. Yaptığı yeni yatırımla sağlıkta hizmet yelpazesini genişleten Özel Vizyongöz Hastanesi Yonetimi  ve sağlık kadrosu basın mensuplarıyla buluştu. Tanıtım kokteylinin ardından Denizli Gazeteciler Cemiyeti ile Vizyon Göz Hastanesi arasında sağlık hizmet protokolü imzalandı.

Vizyongöz Hastanesinde gerçekleşen kokteyle Vizyongöz Hastanesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Karadavut, hastane doktorları, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ile basın mensupları katıldı.

Saç Ekimi De Başladı

Törenin açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Karadavut, “2006 yılında Denizli’mizin ilk göz merkezi olarak kurduğumuz Vizyongöz Tıp Merkezi geçen senenin Temmuz ayından itibaren Vizyongöz Hastanesi olarak yoluna devam etmektedir. Bu senenin başında yaptığımız yeni bir girişimle Medikal Estetik Hekimleri olan Özgür Nalbant ve Sema Nalbant ile anlaşarak saç ekimine de başlamış bulunuyoruz” dedi.

Hastanenin yeni bölümleri hakkında detayları paylaşan Karadavut “4000 metre karelik kapalı alana sahip hastanemizin 2 adet ameliyathane, 2 adet Excimer Lazer Salonu, 2 adet Saç Ekimi Salonu, 25 adet hasta yatağı ile alanında sadece Denizli’nin değil ülkemizin de sayılı hastaneleri arasındadır.

Sağlık Bakanlığımızın en son 2018 yılı sonunda ülke genelinde yapığı kalite denetimlerinde Vizyongöz Hastanesi olarak 100 üzerinden aldığımız 98,42 kalite puanı ile Denizli’deki tüm kamu ve özel hastaneler arasında 1.olduk.
Göz ve saç ekimi alanında sadece Denizli’den değil ülke genelinden ve yurt dışından gelen hasatlarımıza da hizmet vermektedir.
Bu vesile ile de Denizli’nin ve Pamukkale’nin gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında tanıtımına katkı sağlıyor olmaktan dolayı son derece gururluyuz” dedi.


Vizyongöz Hastanesi Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Hüseyin Karadavut’a teşekkür eden Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı ise, “Denizlimiz gerçekten sağlık alanında çok önemli bir yere sahip. Vizyongöz Hastanesi de şehrimizin önemli sağlık kuruluşlarından biri. Yaptığı yatırımla hizmet yelpazesini genişlettiğini görmek hepimizi mutlu ediyor. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Öte yandan gazeteciler bu şehrin gözü, kulağı. Meslektaşlarımızın göz sağlığı için Özel Vizyongöz Hastanesi ile sağlık hizmeti protokolü imzalayacağız. Denizli basınına verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Protokolümüzün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından 
Hüseyin Karadavut ve Osman Nuri Boyacı protokolü birlikte imzaladı. Protokolle basın mensupları ve birıinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinde çeşitli kolaylıklar sağlanacak.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.