Fenomen Çukur dizisi Denizli'ye geliyor

Yaşam 31 Mart 2018 12:34
Videoyu Aç Fenomen Çukur dizisi Denizli'ye geliyor
A
a

Show TV ekranlarında yayınlanan fenomen Çukur dizisinden esinlenen Denizlili 23 yaşındaki Fatih Kocatepe isimli genç yeni açtığı kafenin adını Çukur Cafe koydu.

Fenomen dizi Çukur sonunda Denizli'ye geliyor. Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisi Denizli'de olay yarattı. Bir iş yeri sahibi Çukur dizisinin etkisi altında kalarak kafenin adını "Çukur" koydu.

Çukur dizisinin fenomen takipçilerinden biri olan ve Denizli'de yaşayan 23 yaşındaki bir genç Fatih Kocatepe, Meserret Sokak’ta açılışını gerçekleştirdiği Çukur Cafe'yi sonunda açtı. Kafe hakkında bazı bilgilerde veren genç girişimci Çukur dizisinden çok etkilendiğini ifade ederek, "Daha öncesinde Sıfırbir diye bir dizi daha vardı. O da sokak hayatını oldukça güzel anlatıyordu. Bizim gençliğimiz sokaklarda geçti. Bende onun etkisi altında kaldım. Bana çok fazla samimi geldi. Çukur'da da tıpkı onun gibi oldu. Dizi bende olduğu kadar herkeste de büyük bir iz bıraktı. Bende bundan esinlenerek kafenin adını Çukur koymaya karar verdim. Telif hakkını da aldığımı söyleyebilirim. Müşterilerden de olumlu tepkiler aldığımı söyleyebilirim. Kafenin ismini asla değiştirmeyeceğim. Daima böyle kalacak." dedi.

Çukur Denizli'ye Gelecek

Dinin senaryosu gereğince ayrılacak olan oyuncuları buraya davet edeceğini belirten Kocatepe, "Oyunculara menajerler aracılığı ile sonunda ulaşmayı başardık. Senaryodan ayrılan oyuncuları buraya bizzat davet edeceğim. Uzun zamandır böylesine bir dizi izlememiştik. Kısmetse Çukur dizisinin burada hep birlikte izleyeceğiz. Havaların daha da açmasını bekliyoruz. Önümüzdeki hafta kafe içerisine projeksiyonu yerleştirdikten sonra müşterilerimizle beraber hep birlikte Çukur dizisinin izleyeceğiz." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.