Esra Erol'un Programında Çarpıcı İdialar

Denizli 9 Ocak 2019 21:10
Videoyu Aç Esra Erol'un Programında Çarpıcı İdialar
A
a

Esra Erol'un canlı yayındaki programına katılan Halime Hangül'den çarpıcı iddialar. Selami Malçok'un evli olmadığını belirten Hangül bu yüzden dolandırıldığını iddia etti.

Esra Erol'un canlı yayındaki programına katılan Halime Hangül'ün iddiaları olay konusu oldu. Selami Malçok'un evli olmadığını belirten Hangül bu yüzden dolandırıldığını iddia etti.
 
Denizli'de yaşanan olayda sahte medyum ve hoca olarak tanınan Selami Malçok'un gözaltına alınmasından sonra Halime Hangül canlı yayında açıklamalarda bulundu. Hangül ilk açıklamasında, "Selami Malçok benim basiretimi bağladı. Ondan hiçbir şekilde kopamadım." dedi.
 
Hangül, "Ben onun masaj salonu ilettiğini daha sonradan öğrendim. Benim neler yaşadığımı kimse bilemez. Dayak bile yedim. Masaj salonunun amacın dışında kullanıldığını daha sonradan öğrendim. Nereye düştüğümü bilemedim." dedi.
zamanlarda bile kapıda bekliyordu. Onun avı oldum." dedi. Selami Malçok’un sosyal medyada hesap açtığı ve arama motorlarına kendisi hoca olarak tanıtan reklam reklamlar verdiği ve bu işten menfaat temin ettiğine dair ihbarlar geldi.
 
HALİME HANGÜL KİMDİR?
 
Kendisini müteahhit olarak kabul etmeyen Halime Hangül, Selami Malçok ile imam nikahlı olarak yaşadı. Bu esnada Selami Malçok'un eski eşi ile de tanıştı. Halime Hangül’ü tanıdığını söyleyen bir kadın telefon bağlantısında ölümle tehdit edildiğini ve özellikle evli erkekleri hedef aldıklarını ve şantaja maruz bırakıldıklarını söyledi.

(ÖZEL HABER)
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.