Elçin Sangu'nun hayali Lady Diana

Magazin 4 Kasım 2018 19:50
Videoyu Aç Elçin Sangu'nun hayali Lady Diana
A
a

Güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu, 21 yıl öncesinde trafik kazasında hayatını kaybeden İngiltere Prensesi Lady Diana'nnin hayatını oynamanın her zaman en büyük hayali olduğunu söyledi.

Güzel oyuncu Elçin Sangu sonunda en büyük hayalini açıkladı. İngiltere Prensesi Lady Diana'nnin hayatını oynamak istediğini dile getiren Sangu yeni projelere de böylelikle yeşil ışık yakmış oldu.
 
Güzelliği kadar oyunculuğu ile de dikkatleri her zaman üzerinde toplamayı başaran Elçin Sangu bir kez daha hayallerinden bahsetti. BeStyle dergisi için açıklamalarda bulunan güzel oyuncu Sangu, hayalinde Prenses Diana olduğundan bahsetti.
 
Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Anasanat Dalı Bölümü mezunlarından birisi olan Elçin Sangu, kapak olduğu BeStyle dergisindeki açıklamasında, "Müzik ve oyunculuk adına eğitimler aldım. Operada kameralar karşısında olmuyorsun ve canlı bir performans sergiliyorsun. Ancak ben mesleğimle ile ilgili olarak tüm eğitimlerimi zaten aldım." dedi.

Diana
 
21 yıl öncesinde Paris'te geçirdiği trafik kazası sonrasında hayata veda eden Prensesi Lady Diana'yı canlandırmanın her zaman en büyük hayali olduğunu belirten Sangu, bunun için yeni gelecek olan yeni projeleri kabul edeceğinin sinyallerini vermiş oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.