DTO yönetiminden Ankara'ya TOBB ziyareti

Denizli 10 Nisan 2018 16:26
Videoyu Aç DTO yönetiminden Ankara'ya TOBB ziyareti
A
a

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ankara'da ziyarette bulundular.

Denizli Ticaret Odası (DTO) yönetimi Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından Ankara'da misafir edildi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Ankara'ya Meclis Başkanı Salih Sarıkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu bir ziyarette bulundular. Ziyaret sırasında Hisarcıklıoğlu, Uğur Erdoğan'a yeni dönemde başarılarının devamını dilerken hayırlı olsun mesajlarını da iletti. Denizlililerin her zaman girişimcilikte lider konumda olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, ekonomik gücün öneminden bahsederek ülkemiz adına üretmeye devam ettiklerini söyledi.

DTO'dan Ankara'ya Ziyaret

Denizli'nin bilinen en önemli özelliğinin birliktelik olduğunu belirten Hisarcıklıoğlu, Meclis Üyeleri ve Yönetim Kurulu üyelerinin hep birlikte yan yana olmasının bunun bir kanıtı olduğuna değindi. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan açıklamasında, "Geçmiş dönemlerde de çalışmalarımızı TOBB ile gerçekleştirmiştik. Denizli'de yaptığımız bazı faaliyetlerle Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun çok önemli desteğini aldık. 60'a meclis üyemizle Denizli Ticaret Odası olarak Sayın Başkanımızı ziyarete geldik. Ticaret Odası ve Denizli esnafları adına kendisine desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Uğur Erdoğan ayrıca Nihat Zeybekci liderliğinde hazırlanan Proje Bazlı Yatırım Teşvik Sistemi'ne değinerek, "Kendisinin Denizlili olmasından dolayı her zaman gurur duyduk. Böyle bir projenin hayata geçirilmesinden dolayı çok mutlu olduk. Ekonomi Bakanlığı'nın öneminden her zaman haberdarız. Türk Eximbank da Denizli'nin yüzde 40 kadarına kredi aktardı. Bunlara hep Sayın Bakanımız sayesinde ulaştık." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.