DTO ile GESİFED'den Denizli İçin Yeni Projeler

Denizli 22 Mart 2018 14:44
Videoyu Aç DTO ile GESİFED'den Denizli İçin Yeni Projeler
A
a

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, kendi makamında Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Yönetim Kurulu'nda bulunan üyeleri konuk etti. Erdoğan, farklı yerlerde olmalarına rağmen amaçlarının bir olduğunu belirterek sivil toplum kuruluşları ile beraber elbirliği çerçevesinde Denizli için çalışmaya devam ettiklerini yineledi.

Uğur Erdoğan'ın makamında gerçekleşen ziyarette GESİFED Başkanı Av. Aysun Nalbant ve Başkan Yardımcısı Melek Sözkesen ile yönetim kurulu üyelerinden Şule Yılmaz, Sedat Doğaç, Mehmet Cillov, Orçun Alptekin, Ayşe Balkanay ve M. Kemal Şahan da konuklar arasındaydı.

GESİFED İle İşbirliği

GESİFED yönetimine ziyaret için teşekkürlerini ileten Uğur Erdoğan açıklamasında, "Yeni görevinizde kolay ve başarılar diliyorum. Yerlerimiz ne kadar farklı olsa da amaçlarımız hep aynı doğrultuda ilerliyor. Denizli'de bulunan sivil toplum kuruluşları ile ortak amacımız Denizlili vatandaşlarımızın menfaatleri. Sizler ayrıca Muğla ve Aydın'da da hizmet eden bir yönetime sahipsiniz. İşbirliği çerçevesinde Denizli'miz için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte yeni projelerde yeniden bir araya geleceğiz." dedi.

GESİFED Başkanı Av. Aysun Nalbant ise "Denizli, Aydın ve Muğla'da iş dünyasından dernekler ile bir araya gelerek ülkemizin kalkınmasında rol almak istiyoruz. Hedefimiz bu doğrultuda ilerliyor. Bununla birlikte çeşitli aktiviteler düzenleyerek Denizli Ticaret Odası ile ortak hareket etmek istiyoruz." ifadelerine yer verdi.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik'in de katılacağı Bölgeler Arası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) Toplantısı'nda 13 Nisan Cuma günü bu üyeler davette yeniden bir araya gelecekler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.