DTO'da yeni başkan yeniden Uğur Erdoğan

Denizli 2 Nisan 2018 22:10
Videoyu Aç DTO'da yeni başkan yeniden Uğur Erdoğan
A
a

Denizli Ticaret Odası'nda gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan Uğur Erdoğan'ın listesi seçimden galip çıkan taraf oldu.

Denizli Ticaret Odası'nda (DTO) seçim yarışı sona erdi. Yapılan seçimlerde mevcut başkan Uğur Erdoğan'ın listesi galip gelen taraf oldu.

Denizli Ticaret Odası'nda bugün gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan Uğur Erdoğan yeniden seçildi. Oda binası içerisinde gerçekleştirilen seçimde DTO Başkanı Uğur Erdoğan'ın da yer aldığı sarı listenin 30 komitenin tamamında ilk sırada yer aldı.

Sarı liste ile girilen seçim yarışında 30 listede birinci olan mevcut Başkan Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclisini yeniden oluşturma hakkını elde etti. Öncelikle meclis başkanının seçileceği yeni Denizli Ticaret Odası'nda daha sonrada yönetim ve başkanlık seçimleri gerçekleştirilecek.

Uğur Erdoğan Yeniden Başkan

Seçimin sonrasında üyelere ve komitelere teşekkürlerini sunan Uğur Erdoğan, esnaflar için var güçleri ile çalışacaklarını ifade etti. Uğur Erdoğan açıklamasında, "Biz üyelerimizin destekleri ile buralardayız. 30 komitemizin tamamında birinci olduk. Biz görevimizin ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Tüm ekibimizle beraber hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kazanan yine Denizlimiz oldu. Bu başarı ekibimizin başarısıdır." ifadelerine yer verdi.
1000
icon
Bülent Torun 5 Nisan 2018 10:45

Yakışır, gurur duyduk. Sevgili Uğur Erdoğan Başkanı takdir ve tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum..👍👏

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.