DTO Başkanlık seçimlerinde Erdoğan yeniden aday

Denizli 2 Nisan 2018 14:38
Videoyu Aç DTO Başkanlık seçimlerinde Erdoğan yeniden aday
A
a

Denizli Ticaret Odası (DTO) binasında 12 bin 493 üyenin oy kullanabileceği seçimde Başkan Uğur Erdoğan yeniden aday olduğunu ve en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam edeceklerini yineledi.

Denizli Ticaret Odası (DTO) sandık başına gitti. DTO meclis üyeleri için seçim yarışı başladı.

DTO binasında gerçekleştirilen seçimde 12 bin 493 üyenin oy kullanabileceği belirtildi. 30 komitenin bulunduğu seçimlerde üyelerin toplamda 20 sandıkta oy kullanabileceği ifade edildi. DTO Başkanı Uğur Erdoğan'ın da tekrardan seçimlerde aday olduğu belirtilirken oyunu kullandığı açıklandı.

Erdoğan oyunu kullandıktan sonra gazetecilere kısa bir açıklamada bulundu. Yeni dönemde de üyelere en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarına devam edeceklerini belirten Erdoğan, yaşanan sorunlara da çözüm getireceklerini ifade etti. 

Erdoğan Yeniden Aday

Yeni dönemde hem projeler hem de yeni yol haritası ile hareket edecekleri belirten Erdoğan açıklamasında, "Geçmiş dönemlerde de olduğu gibi yeni döneme de talibiz. Belirlediğimiz yeni yol haritasında hareket edeceğiz. Komitelerimiz sadece kağıt üzerinde değil sahada olacak. Bugün buraya gelerek oy kullanarak destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.