Denizlispor'a reklam Yağdı

Denizli 8 Şubat 2019 14:33
Videoyu Aç Denizlispor'a reklam Yağdı
A
a

enizlispor'da reklam bereketiSpor Toto 1. Lig'de zirve mücadelesi veren Denizlispor'da Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu içerisine dijital reklam panoları sonunda tamamen yerleştirildi. Kaynak: Denizlispor'da reklam bereketi

Spor Toto 1. Lig'de zirve mücadelesi veren Denizlispor'da Denizli Atatürk Bahçeşehir Koleji Stadyumu içerisine dijital reklam panoları sonunda tamamen yerleştirildi.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, stadın daha modern bir görüntüye kavuştuğunu belirterek, dijital panolar sayesinde 200 bin liralık reklam geliri elde edildiğini söyledi. Statta bir süre önce başlatılan dijital reklam panolarının çalışmaları tamamlandı. Sahayı çevreleyen dijital reklam panoları, Altınordu maçıyla birlikte hizmete girecek.  

Kulübün gelirlerini arttırmak için yapılan dijital reklam panolarına gelen ilgi ise yeşil-siyahlı kurmayları memnun etti. Denizlispor Başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptıkları esnaf ziyaretinde dijital reklam panolarını tanıttıklarını ve 20 sipariş aldıklarını söyledi. 200 bin lira gelir elde edildiğini belirten Çetin, "Bu kulübü şampiyonluğa ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Kulübümüze gelir getirecek her projenin üzerinde titizlikle çalışıyoruz. Hedefimize ulaşmak için çok çalışacağız" dedi.

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - S. Özlem Öztürk)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ

Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.