Denizlili kadınların ilk sinema heyecanı!

Denizli 19 Nisan 2018 13:41
Videoyu Aç Denizlili kadınların ilk sinema heyecanı!
A
a

Benim Mahallem projesinde 8 mahalledeki yaklaşık 200 kadar Denizlili kadın, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen etkinlik çerçevesinde ilk kez sinema heyecanı yaşadılar.

Denizlili kadınlar sinema ile tanışmaya hazırlanıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem projesi kapsamında 8 mahallede yaklaşık 200 kadar kadın ilk kez sinemaya giderek bu anın tadını çıkardı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem projesinde 8 mahalledeki yaklaşık 200 kadar Denizlili kadın sinema ile tanıştı. her ay farklı bir film projesinde düzenlenen etkinliğe Mahalle Meclisi kurulan Aktepe, Başkarcı, Cumhuriyet, Fatih, Korucuk, Karşıyaka, Kervansaray ve Muratdede Mahallesi'nden yaklaşık 200 kadar kadın yer aldı. 

İlk Sinema Heyecanı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde bir araya gelen kadınlar "Aile Arasında" adlı komedi filmini hep birlikte izlerken ilk kez sinemaya gelmenin heyecanını da tatmış oldu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.