Denizlili futbolcu moral verdi

Denizli 19 Mart 2018 12:18
Videoyu Aç Denizlili futbolcu moral verdi
A
a

Denizlili futbolcu moral verdi

HABER: Ferah IŞIK

Geçtiğimiz hafta sonu Denizlispor’u 2-1 mağlup ederek iyice ateşin içine atan İzmir temsilcisi Altınordu’nun Denizlili futbolcusu Ali Mert Aydın, Horoz’un düşmeyeceğini iddia etti, “Bana göre Denizlispor düşmez ve gelecek sezon Süper Lig’e çıkabilir” dedi.

Denizli’de dünyaya gelen, futbola Denizli Eğitimspor’da başlayan, Altınordu’da 2 yıl önce profesyonel olan 20 yaşındaki sol bek Ali Mert, teknik heyet tarafından Altınordu ile Denizlispor arasında oynanan maçın kadrosuna alınmadığını söyledi. Ali Mert, haber sitemize Denizlispor ile ilgili açıklamada bulundu.

İşte Ali Mert’in açıklamaları;
“Denizlispor’un zor bir fikstürü var. Ancak, bana göre bu takım düşmez. Çünkü, çok iyi bir kadrosu var. Denizlispor, her takımı içerde, dışarıda yenebilecek güce sahip. Camia moralini bozmasın. Hepimiz futbolun içindeyiz. Horoz ligde kalır ve gelecek sezon Süper Lig’in en önemli adayı olur. Mevcut kadrosu gerçekten çok iyi ve iyi futbol oynuyorlar. Altınordu’ya gelince; Önümüzdeki 3 maçı kazanırsak Süper Lig’e büyük ihtimalle çıkarız.”
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.