Denizli'nin 5 gencine cenaze töreni

Denizli 26 Mart 2018 12:16
Videoyu Aç Denizli'nin 5 gencine cenaze töreni
A
a

Denizli'nin Tavas ilçesinde önceki gece yaşanan kazada 5 genç feci şekilde hayatlarını kaybetmişti. O gençler için bugün düzenlenecek cenaze töreni sonrasında tören düzenleneceği belirtildi.

Denizli'nin Tavas ilçesinde dün gece saatlerinde yaşanan korkunç kazada içerisinde 6 gencin bulunduğu otomobil gölete uçmuş ve 5 kişi feci şekilde boğularak hayatını kaybetmişti. Kazadan yaralı olarak kurtulan bir kişi yaşananları polise haber ederek yardım istemişti. Kazada hayatını kaybeden 5 gencin bugün kılınacak cenaze namazlarının ardından toprağa verileceği kaydedildi.

Denizli'de dün gece saatlerinde yaşanan ve 5 gencin hayatını kaybettiği korkunç kazada yaşamını yitirenler için bugün cenaze namazları kılınacak ve ardından toprağa verilme töreni düzenlenecek. Tavas ilçesinde dün gece yaşanan kazada Mehmet Anıl Bayraktar yönetimindeki 20 YF 082 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonrasında kontrolden çıkarak yol kenarındaki gölete uçmuştu. Su birikintisi içerisinde uçan araçtan yaralı olarak kurtulan Muharrem Çineli kazayı hemen polise bildirdi.

5 Fidan Toprağa Verilecek

Ancak kazada sürücü Mehmet Anıl Bayraktar ile Uğur Hepgül, Emin Çotul, Kamil Kocaosmanoğlu ve Süleyman Tahancalıo adlı gençler yaşamlarını yitirdiler. Yapılan ilk kontrollerde gençlerin boğularak öldükleri belirlenirken kesin ölüm nedenleri ise yapılacak olan otopsinin hemen ardından netlik kazanacağı kaydedildi. Kazada yaşamını kaybeden 5 genç için Tavas ilçesinde kılınacak öğle namazının ardından cenaze namazı düzenlenecek. Gençlerin cenaze namazlarının birlikte kılınacağı ve ardından defin işlemlerinin ise ilçedeki farklı mezarlıklarda yapılacağı ifade edildi.

Gençlerin yaşamını kaybettiği su birikintisinde su seviyesinin düşmesi gözlerden kaçmazken çevre sakinlerinin bilgilerine göre su seviyesinin yağmura bağlı olarak azalıp arttığı belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.