Denizli kitap fuarına her gün 6 bin öğrenci

Denizli 3 Nisan 2018 15:16
Videoyu Aç Denizli kitap fuarına her gün 6 bin öğrenci
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve Ege'nin en büyük kitap fuarı olan etkinliğe her gün yaklaşık olarak 6 bin kadar öğrencinin ziyarette bulunduğu belirtildi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise açıklamasında çocukları ve gençleri fuarda görmekten dolayı keyiflendiği dile getirdi.

Çocuklar yeniden kitapla buluşmaya hazırlanıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve Ege'nin en büyük kitap fuarı olan etkinlik ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Kitap fuarına gelen öğrenciler ile ilgilenmeye devam eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çocuklarla beraber gençleri görmekten oldukça keyif alıyor.
 
Ege'nin en büyük kitap fuarı ziyaretçiler ile birlikte öğrencileri de bünyesine çekiyor. Kitaplar için öğrencileri okullarından otobüslerle getiren Denizli Büyükşehir Belediyesi her gün 6 bin kadar öğrenciyi Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı'na getirmeyi başarıyor. Çocuklar ayrıca burada yazarlarla da bir araya geliyor.

Fuara Öğrenci Akımı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan son olarak fuarda öğrencilerle tekrardan bir araya geldi. Fuar alanında gençleri ve öğrencileri görmekten keyif aldığını söyleyen Zolan, "Çocuklarımızı sanal dünya yerine burada görmek gerçekten çok umut verici." dedi.
 
Osman Zolan ayrıca açıklamasında, "Fuarda günler gerçekten çok güzel ve keyifli geçiyor. Kitap fuarını ikinci kez düzenlememize rağmen gerek yazarlarımız gerekse vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Gelecek yıl fuarımızı daha kapsamlı bir hale getireceğiz. Denizlililerimizi fuarımıza tekrardan davet ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Denizli Kitap Fuarı
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.