Denizli İŞKUR'dan herkese göre bir iş!

Denizli 13 Nisan 2018 13:17
Videoyu Aç Denizli İŞKUR'dan herkese göre bir iş!
A
a

Denizli İŞKUR bünyesinde başlatılan "Çalışmak İsteyen Herkese Göre Bir İş" projesi kapsamında eğitimlerini tamamlayan kadın iş ile genç iş arayanlara sertifikaları verildi.

Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından faaliyete alınan ve "Çalışmak İsteyen Herkese Göre Bir İş" projesi kapsamında eğitimlere devam ediliyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde eğitimlerini tamamlayan kadın iş ile genç iş arayanlar sertifikalarına sonunda kavuştular.

Denizli Çalışma ve İş Kurumu Şube Müdürü Atilla Çakır açıklamasında, "Çalışmak isteyen herkese göre bir iş projesi adı altında tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Eğitimlerimiz kurum içerisinde olduğu gibi kurum dışında da devam etmektedir. Sertifikalarını alan katılımcılarımızın her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz." dedi.

Sertifikalar Dağıtıldı

İş Kulübü lideri Dünay Şanlıalp ise "İş Kulübü Eğitimi'nde bizler katılımcılarımıza çok yönlü eğitimler vermekteyiz. Buraya katılanların iş bulma zamanındaki dönemlerinde de her zaman yanında olacağız. Eğitimin sonrasında katılımcılarımızın mutluluğunu görmek bizleri çok sevindiriyor. Denizli il genelinde iş bulmakta zorlanan tüm hemşerilerimizi Denizli İŞKUR bünyesinde olan İş Kulübüne davet ediyoruz." ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Bağımsızlık ve Özgürlük Gücümüzdür.